Live Scores

Ποδόσφαιρο Δανία - 2η Κατηγορία - 2ος Όμιλος 00' KFUM Ροσκίλντε KFUM Ροσκίλντε View Hillerød Hillerød
Ποδόσφαιρο Κύπρος - 2η Κατηγορία 00' [18] Κούρις Ερίμι View Onisilos Sotira [5] Onisilos Sotira
Ποδόσφαιρο Κύπρος - 2η Κατηγορία 00' AE Ζακακίου [8] AE Ζακακίου View Ακρίτας Χλωρακας [10] Ακρίτας Χλωρακας
Ποδόσφαιρο Αγγλία - Τσάμπιονσιπ 00' Watford [3] Watford View Bournemouth [4] Bournemouth
Ποδόσφαιρο Κύπρος - 2η Κατηγορία 00' Tόι Λακαταμίας Tόι Λακαταμίας View Aris Limassol Aris Limassol
Ποδόσφαιρο Κύπρος - 2η Κατηγορία 00' Asil Lysis [14] Asil Lysis View PAEEK [6] PAEEK
Ποδόσφαιρο Κύπρος - 2η Κατηγορία 00' [11] Αχυρώνας Λιοπετρίου View PO Xylotympou 2006 [16] PO Xylotympou 2006
Ποδόσφαιρο Λευκορωσία - Πρέμιερ Λιγκ 00' FK Gorodeya [13] FK Gorodeya View Σμολέβιτσι [16] Σμολέβιτσι
Ποδόσφαιρο Κίνα - Σούπερ Λιγκ 00' Jiangsu Suning FC Jiangsu Suning FC View Chongqing Lifan Chongqing Lifan
Ποδόσφαιρο Αγγλία - Πρέμιερ Λιγκ 00' West Ham [10] West Ham View Man City [11] Man City
Ποδόσφαιρο Esoccer Live Arena - Παιχνίδι 10 λεπτών 00' AC Milan (Dragonborn) Esports 0-0 Benfica (Kit) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer Live Arena - Παιχνίδι 10 λεπτών 00' Villarreal (CarlWhizzer) Esports 0-0 Leicester (Walker) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer Battle - Παιχνίδι 8 λεπτών 02' Germany (Bombi1t0) Esports 0-0 France (Plevis) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer Liga Pro - Παιχνίδι 12 λεπτών 08' Xalinho FC (XAL) Esports 2-2 Newton Heath (NHT) Esports
Ποδόσφαιρο Δανία - 1η Κατηγορία 10' Hobro IK [7] Hobro IK 0-0 Esbjerg [6] Esbjerg
Ποδόσφαιρο Πολωνία - III Liga 16' [16] Πομορζάνιν Τόρουν 0-0 Gwardia Koszalin [18] Gwardia Koszalin
Ποδόσφαιρο Λευκορωσία - Πρωτάθλημα Β’ Ομάδων 16' Ρουχ Μπρεστ Β' 0-0 Ισλόκ Β'
Ποδόσφαιρο Ουκρανία - Druha Liga 21' Dinaz Vyshgorod Dinaz Vyshgorod 0-0 Rubikon
Ποδόσφαιρο Σερβία - Πρωτάθλημα U19 21' FK Rad Beograd U19 FK Rad Beograd U19 2-0 Σπαρτάκ Σουμπότικα U19 Σπαρτάκ Σουμπότικα U19
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Oberliga Αμβούργου 23' Tus Dassendorf [3] Tus Dassendorf 0-0 Wandsbeker TSV Concordia [1] Wandsbeker TSV Concordia
Ποδόσφαιρο Τουρκία - 2η Λίγκα Κιρμιζί 23' Kirsehir Belediyespor [13] Kirsehir Belediyespor 0-0 Etimesgut Belediyespor [12] Etimesgut Belediyespor
Ποδόσφαιρο Νορβηγία - Interkretsserie U19 23' Oppsal IF U19 0-1 Skeid U19
Ποδόσφαιρο Ρωσία - Πρωτάθλημα Νέων 24' Ροστόφ U19 [5] Ροστόφ U19 0-1 Dinamo Moscow U19 [7] Dinamo Moscow U19
Ποδόσφαιρο Ρωσία - 2η Κατηγορία 24' Khimik-Arsenal Khimik-Arsenal 1-1 FK Kvant Obninsk FK Kvant Obninsk
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Regionalliga Βορράς 24' Wolfsburg II [7] Wolfsburg II 1-1 Werder Bremen II [3] Werder Bremen II
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kakkonen (Όμιλος A) 24' NJS [10] NJS 0-0 JaPS [6] JaPS
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kakkonen (Όμιλος A) 24' ΠΕΠΟ [2] ΠΕΠΟ 0-0 PK-35 [1] PK-35
Ποδόσφαιρο Πολωνία - II Liga 24' Garbarnia Krakow [17] Garbarnia Krakow 0-1 Hutnik Krakow [15] Hutnik Krakow
Ποδόσφαιρο Τουρκμενιστάν - Γιοκάρι Λίγκα 24' Ασγκαμπάτ 0-0 Aχάλ ΦΚ Aχάλ ΦΚ
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kakkonen (Όμιλος A) 24' Ρέιπας [8] Ρέιπας 0-0 Κίφεν [4] Κίφεν
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - 1η Κατηγορία 24' Καχαάνι [9] Καχαάνι 0-1 SJK II [11] SJK II
Ποδόσφαιρο Τανζανία - Πρέμιερ Λιγκ 24' [17] Ιχέφου ΣΚ 0-0 Namungo FC [9] Namungo FC
Ποδόσφαιρο Ουκρανία - Vyscha Liga 25' Vorskla Poltava [2] Vorskla Poltava 1-0 Shakhtar Donetsk [3] Shakhtar Donetsk
Ποδόσφαιρο Ελλάδα - Σουπερλίγκα U19 25' Atromitos Athinon U19 [9] Atromitos Athinon U19 0-0 Panaitolikos U19 [12] Panaitolikos U19
Ποδόσφαιρο Δανία - Denmark Series - Όμιλος 1 25' Κάρλσλουντ [1] Κάρλσλουντ 0-1 BSF [8] BSF
Ποδόσφαιρο Ρωσία - Πρέμιερ Λιγκ 25' Dinamo Moscow [8] Dinamo Moscow 2-1 PFC Sochi [6] PFC Sochi
Ποδόσφαιρο Τουρκία - 2η Λίγκα Κιρμιζί 25' Bayburt GO Idarespor [14] Bayburt GO Idarespor 0-0 Elazigspor [6] Elazigspor
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kakkonen (Όμιλος Β) 25' ΦΚ Ιλβές II [2] ΦΚ Ιλβές II 0-0 ΠΙΦ Παράινεν [3] ΠΙΦ Παράινεν
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - 1η Κατηγορία 25' KPV [6] KPV 0-0 ΜουΣα [8] ΜουΣα
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Μπουντεσλίγκα ΙΙ 25' Hamburg [1] Hamburg 0-0 Wurzburger Kickers [18] Wurzburger Kickers
Ποδόσφαιρο Σουηδία - 2.div Östra Gøtaland 25' Βάστρα Φρολούντα ΙΦ Βάστρα Φρολούντα ΙΦ 0-1 Ντάλστορπ ΙΦ Ντάλστορπ ΙΦ
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Μπουντεσλίγκα ΙΙ 25' Darmstadt [11] Darmstadt 0-0 St Pauli [8] St Pauli
Ποδόσφαιρο Ρωσία - 2η Κατηγορία 25' Ζνάμια Νόγκισκ 0-1 FK Kaluga FK Kaluga
Ποδόσφαιρο Ρουμανία - Liga I 25' UTA Arad [12] UTA Arad 0-0 Chindia Targoviste [5] Chindia Targoviste
Ποδόσφαιρο Ρωσία - 1η Κατηγορία 25' Shinnik Yaroslavl [21] Shinnik Yaroslavl 0-0 Tekstilshchik Ivanovo [16] Tekstilshchik Ivanovo
Ποδόσφαιρο Βιετνάμ - V-League 25' Than Quang Ninh [3] Than Quang Ninh 1-0 Ho Chi Minh City [5] Ho Chi Minh City
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Μπουντεσλίγκα ΙΙ 25' Αννόβερο [5] Αννόβερο 0-0 Fortuna Dusseldorf [13] Fortuna Dusseldorf
Ποδόσφαιρο Σερβία - Πρωτάθλημα U19 26' FK Napredak U19 0-1 Vojvodina U19
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kakkonen (Όμιλος Γ) 26' Jippo [2] Jippo 0-0 ΠΣ Κέμι [8] ΠΣ Κέμι
Ποδόσφαιρο Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ 26' Braganca [6] Braganca 0-0 SC Mirandela [2] SC Mirandela
Ποδόσφαιρο Σερβία - Πρωτάθλημα U19 26' FK Τραγιάλ Κρουσέβακ κάτω των 19 0-1 Red Star Belgrade U19 Red Star Belgrade U19
Ποδόσφαιρο Ρωσία - 1η Κατηγορία 26' FC Orenburg [2] FC Orenburg 0-1 FK Yenisey [10] FK Yenisey
Ποδόσφαιρο Λιθουανία - II Lyga 26' Vilnius FK Zalgiris C 1-0 Εκράνας
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kakkonen (Όμιλος Β) 26' ΚααΠο [6] ΚααΠο 0-1 HJS Ακατέμια [5] HJS Ακατέμια
Ποδόσφαιρο Λιθουανία - II Lyga 26' Μπάνγκα Γκαρζντάι II 0-1 Νεπτούνας Κλαϊπέντα
Ποδόσφαιρο Σουηδία - Div 1 Södra 26' Κβίντινγκ [14] Κβίντινγκ 0-1 Skövde AIK [6] Skövde AIK
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kakkonen (Όμιλος Β) 26' TPV [9] TPV 0-0 Ατλαντίς [4] Ατλαντίς
Ποδόσφαιρο Ταϊλάνδη - 2η Κατηγορία 26' Sisaket FC [14] Sisaket FC 0-0 Χονκάεν Γιουνάιτεντ [3] Χονκάεν Γιουνάιτεντ
Ποδόσφαιρο Δανία - 2η Κατηγορία - 2ος Όμιλος 26' Vanløse [5] Vanløse 0-1 Nykobing [1] Nykobing
Ποδόσφαιρο Μπουτάν - Πρέμιερ Λιγκ 26' High Quality United 0-0 Transport United FC Transport United FC
Ποδόσφαιρο Ταϊλάνδη - Πρέμιερ Λιγκ 26' Samut Prakan City [11] Samut Prakan City 0-0 Suphanburi FC [9] Suphanburi FC
Ποδόσφαιρο Δανία - 2η Κατηγορία - 1ος Όμιλος 26' SFB Ούρε FA [13] SFB Ούρε FA 0-0 Dalum [7] Dalum
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Μπουντεσλίγκα ΙΙ 26' Holstein Kiel [2] Holstein Kiel 0-1 Greuther Furth [17] Greuther Furth
Ποδόσφαιρο Δανία - 2η Κατηγορία - 1ος Όμιλος 27' FC Sydvest [10] FC Sydvest 2-1 Brabrand [9] Brabrand
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kakkonen (Όμιλος Β) 27' FC Espoo [11] FC Espoo 0-2 Τζαζ [10] Τζαζ
Ποδόσφαιρο Μολδαβία - Εθνική Κατηγορία 27' Codru Lozova [10] Codru Lozova 0-0 FC Milsami [4] FC Milsami
Ποδόσφαιρο Νορβηγία - Interkretsserie U19 27' KFUM U19 0-0 Νόρντστραντ U19
Ποδόσφαιρο Πολωνία - II Liga 27' Olimpia Elblag [18] Olimpia Elblag 0-1 Γκόρνικ Πολκοβίτσε [3] Γκόρνικ Πολκοβίτσε
Ποδόσφαιρο Φινλανδία - Kakkonen (Όμιλος Γ) 27' ΡοΠΣ II [4] ΡοΠΣ II 2-0 Γιβάσκιλα [3] Γιβάσκιλα
Ποδόσφαιρο Δανία - Γκρουπ 4 27' VRI [5] VRI 1-0 IF Skjold Sæby [10] IF Skjold Sæby
Ποδόσφαιρο Βουλγαρία - Πρέμιερ Λιγκ Γυναικών 28' Μπαρόκο Γυναίκες 0-0 LP Σούπερ Σπορτ Σόφια Γυναίκες
Ποδόσφαιρο Ταϊλάνδη - Πρέμιερ Λιγκ 40' Nakhon Ratchasima [13] Nakhon Ratchasima 0-1 Bangkok United [7] Bangkok United
Ποδόσφαιρο Ταϊλάνδη - 2η Κατηγορία 40' Udon Thani FC [15] Udon Thani FC 0-0 Ayutthaya United [11] Ayutthaya United
Ποδόσφαιρο Γερμανία - Μπουντεσλίγκα U19 45' Dynamo Dresden U19 Dynamo Dresden U19 1-2 RB Leipzig U19 RB Leipzig U19
Ποδόσφαιρο Τουρκία - 1 Lig 45' Umraniyespor [15] Umraniyespor 0-1 Altinordu [4] Altinordu
Ποδόσφαιρο Ουζμπεκιστάν - PFL 45' Termez Surkhon [12] Termez Surkhon 0-3 Pakhtakor Tashkent [1] Pakhtakor Tashkent
Ποδόσφαιρο Ελλάδα - Σουπερλίγκα U19 45' Asteras Tripolis U19 [6] Asteras Tripolis U19 0-1 OFI Crete U19 [5] OFI Crete U19
Ποδόσφαιρο Δανία - Λίγκα U19 45' Vejle U19 1-2 FC Copenhagen U19 FC Copenhagen U19
Ποδόσφαιρο Βιετνάμ - V-League 2 66' Pho Hien [4] Pho Hien 2-0 Μπινχ Φουόκ [5] Μπινχ  Φουόκ
Ποδόσφαιρο Κίνα - Κατηγορία 1 66' Heilongjiang Lava Spring [4] Heilongjiang Lava Spring 1-0 Nantong Zhiyun [3] Nantong Zhiyun
Ποδόσφαιρο Αζερμπαϊτζάν - Πρέμιερ Λιγκ 66' FK Qabala [8] FK Qabala 1-1 Sabail FC [7] Sabail FC
Ποδόσφαιρο Βουλγαρία - Πρέμιερ Λιγκ Γυναικών 67' ZHFK Βαρνά Γυναίκες 0-3 ΦΚ Λοκομοτίβ Στάρα Ζαγόρα Γυναίκες
Ποδόσφαιρο Σερβία - Πρωτάθλημα U19 67' IMT Nόβι Βελιγραδίου U19 1-0 Mladost Lucani U19
Ποδόσφαιρο Δανία - Denmark Series - Όμιλος 2 68' GVI [5] GVI 2-2 Roskilde Boldklub [11]
Ποδόσφαιρο Πορτογαλία - Segunda Liga 68' Vizela [8] Vizela 1-0 Academica [5] Academica
Ποδόσφαιρο Αυστραλία Κουίνςλαντ Πρέμιερ Λίγκ 68' Μίτσελτον FC Μίτσελτον FC 4-1 Ίπσουιτς Νάιτς Ίπσουιτς Νάιτς
Ποδόσφαιρο Ελλάδα - Σουπερλίγκα U19 69' Απόλλων Σμύρνης  U19 [14] Απόλλων Σμύρνης U19 0-0 Lamia U19 [10] Lamia U19
Ποδόσφαιρο Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U23 69' Μαρίτιμο U23 [3] Μαρίτιμο U23 0-0 Portimonense U23 [5] Portimonense U23
Ποδόσφαιρο Ισπανία - Segunda B - Όμιλος 3 69' Villarreal B [10] Villarreal B 1-1 Levante B [9] Levante B
Ποδόσφαιρο Ρωσία - Πρωτάθλημα Νέων 69' [10] Χίμκι U19 1-0 UOR-5 U19 [6]
Ποδόσφαιρο Λευκορωσία - 2η Κατηγορία 70' Ντνιέπρ Μόγκιλεβ Ντνιέπρ Μόγκιλεβ 2-0 ΦΚ Μπαρανόβιτσι ΦΚ Μπαρανόβιτσι
Ποδόσφαιρο Τουρκμενιστάν - Γιοκάρι Λίγκα 70' Ενερτζέτικ ΦΚ 0-4 Σαγκαντάμ ΦΚ
Ποδόσφαιρο Ρωσία - Πρωτάθλημα Νέων 71' [10] Ρότορ Βόλγκογκραντ U19 0-0 Άρσεναλ Τούλα U19 [8] Άρσεναλ Τούλα U19
Ποδόσφαιρο Ρωσία - 1η Κατηγορία 71' Krasnodar II [13] Krasnodar II 0-0 Ντιναμό Μπριάνσκ [12] Ντιναμό Μπριάνσκ
Ποδόσφαιρο Εσθονία - Meistriliiga 71' JK Viljandi Tulevik [5] JK Viljandi Tulevik 0-0 JK Tammeka Tartu [6] JK Tammeka Tartu
Ποδόσφαιρο Δανία - Denmark Series - Όμιλος 2 72' B 1908 [8] B 1908 1-0 Taastrup FC [7] Taastrup FC
Ποδόσφαιρο Ουγγαρία - 1η Κατηγορία U19 73' MTK Budapest U19 0-1 Diosgyori VTK U19
Ποδόσφαιρο Κροατία - Λίγκα U19 73' NK Sesvete U19 NK Sesvete U19 1-4 Hajduk Split U19 Hajduk Split U19
Ποδόσφαιρο Αυστραλία - Νότια Αυστραλία - Στέιτ Λιγκ 1 94' Αντελαϊντ Βάιπερς 0-2 Γουέστερν Στράικερς Γουέστερν Στράικερς
Μπάσκετ Κίνα - CBA 1 - 12:00 Zhejiang Golden Bulls [1] Zhejiang Golden Bulls 0-0 Sichuan Blue Whales [12] Sichuan Blue Whales
Μπάσκετ Ebasketball Live Arena - 4x5 λεπτά 1 - 03:08 SA Spurs (Goku) Esports 4-2 MEM Grizzlies (Highlander) Esports
Μπάσκετ Ebasketball Live Arena - 4x5 λεπτά 1 - 03:34 NO Pelicans (iamdevilwalk) Esports 4-7 SAC Kings (Aphex) Esports
Μπάσκετ Ebasketball Blitz League - 4x5 λεπτά 4 - 04:28 POR Trail Blazers (KARMA) Esports 90-63 HOU Rockets (PITBULL) Esports
Μπάσκετ Ρουάντα - Εθνική Λίγκα 2 - 07:22 APR BBC 20-32 IPRC-Kigali
Μπάσκετ Λετονία-Εσθονία - BL 2 - 07:27 Ogre [6] Ogre 27-19 Liepajas [8] Liepajas
Μπάσκετ Τουρκία - TKBSL Γυναικών 2 - 07:12 OGM Ormanspor Women [5] OGM Ormanspor Women 26-33 CBK Μερσίν Γυναίκες [3] CBK Μερσίν Γυναίκες
Μπάσκετ Γαλλία - LNB Espoirs U21 1 - 01:24 Gravelines U21 18-17 Dijon U21
Μπάσκετ Φινλανδία - Κορισλίγκα Γυναίκες 2 - 04:33 Tapiolan Honka Women 32-31 Torpan Pojat Women
Μπάσκετ VTB Γιουνάιτεντ Λιγκ U21 2 - 08:01 Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης Νέοι 24-14 UNICS Kazan 2
Μπάσκετ Κινεζική Ταϊπέι - Super BC 2 - 06:32 Μπανκ οφ Τάιβαν 18-34 Chinese Taipei White
Μπάσκετ Φιλιππίνες - PBA Καπ 1 - 02:39 San Miguel Beermen [7] San Miguel Beermen 23-11 Alaska Aces [6] Alaska Aces
Μπάσκετ Γεωργία - Σούπερ Λιγκ 3 - 07:17 Olimpi 60-44 Kutaisi
Μπάσκετ Ιαπωνία - B Λιγκ 1 3 - 09:03 Ryukyu Golden Kings [2] Ryukyu Golden Kings 43-31 Shimane Susanoo Magic [4] Shimane Susanoo Magic
Μπάσκετ Πολωνία - 1η Κατηγορία 4 - 07:33 [3] Slask 2 Wroclaw 65-68 Pogon Prudnik [14] Pogon Prudnik
Μπάσκετ Αυστραλία - QSL Γυναικών - 1η Κατηγορία 3 - 06:25 Λόγκαν Θάντερ Γυναίκες 57-42 Σάουθερν Ντιστρίκτ Σπάρτανς Γυναίκες
Μπάσκετ Τουρκία - BSL 4 - 09:12 Bursaspor [10] Bursaspor 63-56 Tofas [5] Tofas
Μπάσκετ Russia Student League RZD 4 - 06:40 MGU Moscow University 79-63 SPbGUPTD St Petersburg University
Μπάσκετ Ιαπωνία - B Λιγκ 1 4 - 00:00 Akita Northern Happinets [6] Akita Northern Happinets 71-68 Yokohama B-Corsairs [9] Yokohama B-Corsairs
Βόλεϊ Vietnam A-League Women Nghe An Women 14-13 Vinh Phuc Women
Βόλεϊ Turkey 1st League Alanya Bld 19-23 Κόνια Μπ.Σεχίρ
Βόλεϊ Turkey 1st League Kocaeli BSB Kagit Spor 23-19 Melikgazi Bld
Βόλεϊ Turkey 1st League Μαλάτια 0-0 Erzin Yesilkent Spor
Βόλεϊ Ισπανία - Σουπερλίγκα 2 Γυναικών Μερένα VC Γυναίκες 19-17 Ουνιβερσιτάτ Ντ' Αλακάντ Γυναίκες
Βόλεϊ Turkey 1st League Asur Genclik 23-21 Νταϊναμικ Γκενκλικ
Βόλεϊ Turkey 1st League Τουρσάντ 21-18 Sanliurfa B.Sehir Bld.
Βόλεϊ Turkey 1st League Yeni Kiziltepe Spor 21-22 Cizre Bld
Βόλεϊ Ρωσία - Liga Pro Μπέρκουτ-pro 18-22 Βίτιαζ-pro
Βόλεϊ Norway 1.Division BTSI 21-24 NTNUI 2
Βόλεϊ Russia Super League Κούζμπας Κεμέροβο [4] Κούζμπας Κεμέροβο 16-16 Δυναμό Μόσχας [2] Δυναμό Μόσχας
Βόλεϊ Σουηδία - Eliteserien Γυναικών Λουντς Γυναίκες [8] Λουντς Γυναίκες 16-25 Σολεντούνα Γυναίκες [6] Σολεντούνα Γυναίκες
Βόλεϊ Denmark 1st League ASV Άαρχους 2 6-9 DHV Odense
Βόλεϊ Denmark 1st League Ράντερς VK 11-10 Bedsted KFUM
Βόλεϊ Denmark 1st League Women Τιμ Κόγκε 2 Γυναίκες 6-3 Gentofte 2 Women
Βόλεϊ Καζακστάν - Κύπελλο Γυναικών Καραγκάντα Γυναίκες 9-16 Κουανούς Γυναίκες
Βόλεϊ Νορβηγία - 1.Divisjon Γυναικών Κολ 2 Γυναίκες 0-0 OSI Women
Βόλεϊ Turkey 1st League Maliye Ihtisas 6-10 Saint Joseph
Βόλεϊ Turkey 1st League Νικσάρ Bld. Νικσάρ Bld. 14-8 Σιραν Ακαντέμι
Μπέιζμπολ Ιαπωνία - NPB 10/24 09:30 Τσουνίκι Ντράγκονς [2] Τσουνίκι Ντράγκονς 2-6 Γιάκουλτ Σγουάλοους [6] Γιάκουλτ Σγουάλοους
Μπέιζμπολ Κορέα - ΚΒΟ 10/24 08:00 Samsung Λάιονς [8] Samsung Λάιονς 11-7 Κία Τάιγκερς [6] Κία Τάιγκερς
Μπέιζμπολ Κορέα - ΚΒΟ 10/24 08:00 LG Τουϊνς [2] LG Τουϊνς 3-3 NC Ντίνος [1] NC Ντίνος
Χόκεϊ επί Πάγου Καζακστάν Πρωτάθλημα Όπεν 1 - 17:13 Τορπέντο-Ούστ Καμένογκορσκ [1] Τορπέντο-Ούστ Καμένογκορσκ 2-0 HK Almaty [13] HK Almaty
Χόκεϊ επί Πάγου Καζακστάν Πρωτάθλημα Όπεν 1 - 14:14 Αρλάν Κοκσετάου [7] Αρλάν Κοκσετάου 1-0 HK Aktobe [6] HK Aktobe
Χόκεϊ επί Πάγου Καζακστάν Πρωτάθλημα Όπεν 1 - 14:57 Kulager [3] Kulager 1-1 Beybarys Atyrau [9] Beybarys Atyrau
Χόκεϊ επί Πάγου Καζακστάν Πρωτάθλημα Όπεν 1 - 14:45 Έρτις Πάβλονταρ Έρτις Πάβλονταρ 1-2 Snezhnye Barsy Astana
Χόκεϊ επί Πάγου Φινλανδία - SM-Liiga U20 3 - 00:00 HC TPS U20 5-0 Sport U20
Χόκεϊ επί Πάγου Ρωσία - Πρωτάθλημα Γυναικών 3 - 00:00 SKIF Νίζνι Νόβγκοροντ Γυναίκες 0-0 KRS Vanke Reys Women
Χόκεϊ επί Πάγου Ρωσία - MHL 3 - 00:00 Sputnik U20 [7] Sputnik U20 1-6 Tolpar U20 [5] Tolpar U20
Χάντμπολ Ελλάδα - Α1 Γυναίκες 00:00 Pylaia Women Pylaia Women 0-0 Πανόραμα Γυναίκες Πανόραμα Γυναίκες
Χάντμπολ Πολωνία - Ekstraklasa Γυναικών 41:39 MKS Lublin Women [2] MKS Lublin Women 27-14 Ρουχ Χορζόφ Γυναίκες [8] Ρουχ Χορζόφ Γυναίκες
Τένις Τσάλεντζερ Μαρμπέγια 0-15 [272] Tristan Lamasine 0-0 Χαβιέ Μπαράνκο Κοσάνο [312]
Τένις Challenger Hamburg 0-0 Max Wiskandt 0-0 Πάβελ Κότοφ
Τένις ATP Vienna 15-15 [42] Lorenzo Sonego 2-2 Lucas Miedler [300]
Τένις Τσάλεντζερ Μαρμπέγια 0-0 [288] Ντίμιταρ Κουζμάνοφ 0-0 Riccardo Bonadio [283]
Τένις ATP Vienna 0-40 [34] Nikoloz Basilashvili 3-2 Νόρμπερτ Γκόμπος [104]
Τένις ITF M25 Αμβούργο 40-15 [287] Chun Hsin Tseng 4-6,1-0 Kacper Zuk [284]
Τένις ITF W15 Μοναστίρ 40-40 Alice Robbe 6-2,5-3 Sina Herrmann
Τένις Τσάλεντζερ Κωνσταντινούπολη [168] Μάρτιν Κλίζαν 6-4,4-5 Borna Gojo [245]
Τένις ITF W15 Σαρμ Ελ Σέιχ [290] Anastasia Gasanova 6-0,1-6,1-4 Katie Boulter [383]
Κρίκετ Κρίκετ 10/24 10:00 Κολκάτα KR Κολκάτα KR 157/4 Δελχί Κάπιταλς Δελχί Κάπιταλς
Κρίκετ Κρίκετ 10/24 08:00 Champions XI 142/8,179/7 Chargers XI
Νταρτς European Tour 4 2020 10/24 11:00 Jamie Hughes Jamie Hughes 5-4 Στιβ Γουέστ Στιβ Γουέστ
Ποδόσφαιρο Σάλας Ρωσία - 1η Κατηγορία - Δύση 09:43 LKS Lipetsk 0-1 Βόλγκαρ Αστρακάν
Ποδόσφαιρο Σάλας Ρωσία - 1η Κατηγορία - Ανατολή 06:57 ASI Corporation ASI Corporation 2-0 SibTranzit Novokuzentsk SibTranzit Novokuzentsk
Ποδόσφαιρο Σάλας Ρωσία - Πρωτάθλημα Δύσης Γυναίκες 04:31 Aurora Women 2-1 Νορμάνοτσκα Γυναίκες
Ποδόσφαιρο Σάλας Poland SuperLiga 03:58 Κλέαρεχ Χορζόφ Κλέαρεχ Χορζόφ 1-1 Ορζέλ Φουτσάλ Ορζέλ Φουτσάλ
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Maksym Mrykh 3-4 Πάβελ Λαβριμένκο
Πινγκ-Πονγκ Ουκρανία - TT Καπ Αντρίι Χρέμπενιουκ 1-5 Anton Limonov
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Taras Bonishchuk 1-3 Αντριι Περετιάτκο
Πινγκ-Πονγκ Russia Premier League Ντένις Ιβονίν 8-4 Ίλια Ιζάκοβ
Πινγκ-Πονγκ Liga Pro 4-11,7-11,11-6 Filipp Eroshov 0-0 Γιούρι Μερκούσιν
Πινγκ-Πονγκ Ουκρανία - TT Καπ 7-11,12-10 Γιεβχέν Μάσκο 5-5 Ολεξάντρ Σκουρουπί
Πινγκ-Πονγκ Czech TT Star Series 11-6,11-8 Thomas Keinath 2-2 Βόϊτεκ Ρόζινεκ
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ 10-12,11-9 Oleh Yurenev 4-2 Serhii Semenets
Πινγκ-Πονγκ Liga Pro 6-11,4-11 Pavel Pinkovskii 0-0 Demik Ying
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ 4-11,11-2,10-12,11-5 Viktoriia Anarmetova 3-2 Nadiia Kovtun
Πινγκ-Πονγκ Ουκρανία - TT Καπ 11-9 Artur Lopatniuk 2-3 Rodion Pirveli
Υδατοσφάιριση Ελλάδα A1 1 - 03:32 Ydraikos 1-1 Ν.Ο Χίου
Υδατοσφάιριση Ρωσσία Σούπερ Λιγκ 3 - 01:30 Σίνθεσις Καζάν 9-2 TSOP Moscomsport TSOP Moscomsport
еSports CS:GO - DreamHack Open Fall 01:55 Heroic 4-11 Ninjas In Pyjamas
еSports LOL - World Champs 01:27 DAMWON Gaming DAMWON Gaming 1-0 G2 Esports G2 Esports
еSports CS:GO - LOOT.BET/CS 01:55 Heretics Heretics 5-5 Τίμ Σίκρετ Τίμ Σίκρετ