Hide Esports

Live Scores

Ποδόσφαιρο Αργεντινή - Λίγκα Β’ Ομάδων 00' Άρσεναλ Σαραντί Β’ View Τέμπερλεϊ Β'
Ποδόσφαιρο Νιγηρία - Εθνική Λίγκα 00' Νασαράβα Γιουνάιτεντ Νασαράβα Γιουνάιτεντ View Μπιγιοντ Λιμιτς
Ποδόσφαιρο Αργεντινή - Λίγκα Β’ Ομάδων 00' Σέντραλ Μπόλεστερ Β' 0-0 Ντεπορτίβο Εσπανιόλ B'
Ποδόσφαιρο Esoccer Battle - Παιχνίδι 8 λεπτών 01' RB Leipzig (Flamingo) Esports 0-0 Dortmund (borees) Esports
Ποδόσφαιρο Ουζμπεκιστάν - PFL 02' Ντινάμο Σάμαρκαντ [9] Ντινάμο Σάμαρκαντ 0-0 Ολιμπίκ Τασκένδης [12]
Ποδόσφαιρο Esoccer Battle - Παιχνίδι 8 λεπτών 02' Eintracht (Giox) Esports 1-1 Wolfsburg (Glumac) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer Adriatic League - 10 λεπτά παιχνίδι 02' PSG (Alexis) Esports 1-0 Bayern (Arthur) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer GT Leagues – 12 mins play 02' Man City (Madisson) Esports 1-0 Tottenham (Sergio) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer GT Leagues – 12 mins play 03' Man Utd (Lewa) Esports 0-0 Aston Villa (Delpiero) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer Adriatic League - 10 λεπτά παιχνίδι 03' Real Madrid (Donatello) Esports 1-1 Man City (Joshua) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer GT Leagues – 12 mins play 03' RB Leipzig (Votepeace) Esports 1-0 Copenhagen (Ragnar) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer GT Leagues – 12 mins play 03' A.Madrid (Pele) Esport 0-0 Napoli (val) Esports
Ποδόσφαιρο Ολυμπιακοί Αγώνες 2008 - Προκριματικοί Ασίας 03' Στόουκ Στόουκ 0-0 Πορτ Βέιλ Πορτ Βέιλ
Ποδόσφαιρο Esoccer H2H GG League - 8 mins play 07' Real Madrid (HAZARD) Esports 1-2 Man City (PROPHET) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer H2H GG League - 8 mins play 07' Inter (DEZZY) Esports 3-1 Barcelona (ZT) Esports
Ποδόσφαιρο Αργεντινή - Λίγκα Β’ Ομάδων 45' Σακατσίσπας Β' Σακατσίσπας Β' 0-0 Βίγια Νταλμίν Β'
Ποδόσφαιρο Αργεντινή - Λίγκα Β’ Ομάδων 45' Βίλα Σαν Κάρλος Β' 4-0 Ντεπορτίβο Αρμένιο B'
Ποδόσφαιρο Αργεντινή - Λίγκα Β’ Ομάδων 45' Λουτζάν Β' 1-0 Σπορτίβο Μπαράκας Β'
Ποδόσφαιρο Αργεντινή - Λίγκα Β’ Ομάδων 47' Ντεπορτίβο Καμιονέρος Β' 1-1 CA Μπράουν ντε Αντρόγκε Β'
Ποδόσφαιρο Ζανζιβάρη - Πρέμιερ Λιγκ 84' Ζιμαμότο SC Ζιμαμότο SC 4-3 Νγκόμε ΦΚ
Ποδόσφαιρο Ζανζιβάρη - Πρέμιερ Λιγκ 86' Κουντέμπα FC 0-1 Ουχαμιατζί FC
Ποδόσφαιρο Ουρουγουάη - Πρωτάθλημα Β’ Ομάδων 90' Χουβεντούντ Ντε Λας Πιέδρας Β' 4-1 Ντανούμπιο Β’
Μπάσκετ FIBA 3x3 U21 Nations League - Γυναίκες 0 - 03:30 Ουκρανία 3x3 U21 Γυναίκες 13-5 Ελλάδα 3x3 U21 - Γυναίκες
Μπάσκετ Ebasketball Battle - 4x5λεπτά 1 - 02:27 PHI 76ers (Jovke) Esports 14-13 CLE Cavaliers (Kole) Esports
Μπάσκετ Ebasketball Battle - 4x5λεπτά 1 - 02:38 NY Knicks (Dzojo) Esports 9-7 LA Lakers (eLeL) Esports
Μπάσκετ Βενεζουέλα - Σουπερλίγκα - Γυναίκες 1 - 10:00 Ίντιας ντε Μιράντα Γυναίκες 0-0 Παστορας Ντε Λαρα Γυναικες
Μπάσκετ Ebasketball H2H GG League - 4x5λεπτά 1 - 02:05 BOS Celtics (HOGGY) Esports 9-8 MEM Grizzlies (TD24) Esports
Μπάσκετ Ebasketball H2H GG League - 4x5λεπτά 3 - 03:37 CLE Cavaliers (MIST) Esports 44-39 PHX Suns (CARNAGE) Esports
Μπάσκετ Ebasketball H2H GG League - 4x5λεπτά 4 - 00:10 PHX Suns (RAMZ) Esports 72-85 DAL Mavericks (SPEED) Esports
Βόλεϊ Βιετνάμ - Πρωτάθλημα U20 27-25,25-18 Χα Νόι U20 10-8 Tρε TPHCM U20
Χάντμπολ Ελλάδα A1 01:20 ΑΕΚ [2] ΑΕΚ 0-2 Ολυμπιακός [1] Ολυμπιακός
Χάντμπολ Ανγκόλα - Εθνικό Πρωτάθλημα 10:25 AMCK Μπι 2-6 Ρενασκιμέντο
Χάντμπολ Αλγερία - Division Excellence Γυναικών 41:22 NRF Κονσταντίν Γυναίκες 16-23 CS Μαμέρι Γυναίκες
Τένις WTA Βαλένθια 30-30 [112] Ρεμπέκα Σράμκοβα 6-7,3-0 Λάουρα Πιγκόσι [115]
Τένις ITF M25 Γουίτσιτα 0-0 Μίκαχ Μπράσγουελ 0-0 Τζόσουα Σίχυ
Τένις ITF M25 Μάρτος 0-0 Αντρέα Γκεριέρι 0-0 Antonio Prat
Τένις ITF M25 Γουίτσιτα 0-0 Φιλίπ Πελιβό 0-0 Ερνέστο Εσκομπέντο
Τένις ITF W15 Σάντο Ντομίνγκο 0-0 Darja Vidmanova 0-0 Maya Iyengar
Τένις ITF M25 Γουίτσιτα 0-0 Κόντι Πίρσον 0-0 Αλεξάντερ Κοτζέν
Τένις ITF M25 Γουίτσιτα 0-0 Αντρέ Λάγκαν 0-0 Εθαν Κουίν
Τένις ITF W15 Σάντο Ντομίνγκο 40-0 Christasha McNeil 0-0 Καρολίνα Λίνσερ
Τένις ITF M15 Σάντο Ντομίνγκο 30-30 Κιρανπάλ Πανού 0-0 Kian Vakili
Τένις WTA Χέρτογκενμπος - Διπλά Γυναικών 0-0 Σούζαν Λάμενς/Εύα Βέντερ 3-1 Σούκο Αογιάμα/Άλντιλα Σουτιάντι
Τένις ITF M15 Mοναστίρ - Διπλά Ανδρών 0-0 Παουλο Α Σ Ν Σαντος/Κρις Φαν Βάικ 0-2 Ετιέν Ντονέτ/Νέιταν Ροντρίγκες
Τένις WTA Χερτόγκενμπος 40-40 [161] Σελίνε Νάεφ 3-0 Λιουντμίλα Σαμσόνοβα [15]
Τένις ITF M15 Νιρεγκιχάζα - Διπλά Ανδρών 0-0 Φακούντο Μπερμέχο/Tymur Bieldiugin 6-2,3-2 Ιβάν Ανχέλοβ/Βασίλ Γεχόροφ
Τένις ITF W15 Νοργκές-λα-Βιλ - Διπλά Γυναικών 40-40 Αλίνα Γκράνγουερ/Celine Simunyu 3-3 Εκατερίνα Οβτσαρένκο/Κριστιάνα Σιντόροβα
Τένις ITF W15 Μοναστίρ - Διπλά Γυναικών 0-0 Sandugash Kenzhibayeva/Zhanel Rustemova 1-5 Julia Adams/Gala Arangio
Τένις ATP Στουτγκάρδη 15-30 [101] Τζέιμς Ντάκγουορθ 3-3 Μπεν Σέλτον [14]
Τένις ITF M15 Mοναστίρ - Διπλά Ανδρών 15-0 Αμρ Ελσαγιέντ/Αζίζ Ουακά 3-2 Finn Lester/Tianhui Zhang
Τένις ITF W75 Γκιμαράες - Διπλά Γυναικών 15-15 Ανκίτα Ράινα/Thombare 3-4 Ρουτούχα Μπχοσάλε/Σοφία Λάνσερε
Τένις WTA Βαλένθια 15-0 [69] Βικτόρια Τόμοβα 4-5 Οξάνα Σελεχμέτεβα [448]
Τένις Ντέιβις Καπ 0-0 Μάξιμους Τζόουνς 4-2 Μούσα Αλκότοπ
Τένις WTA Νότιγχαμ - Διπλά Γυναικών 0-15 Γκαμπριέλα Νταμπρόσφσκι/Έριν Ρούτλιφ 0-0 Νάικτα Μπέινς/Μάια Λούμσντεν
Τένις ITF M25 Ελβάς - Διπλά Ανδρών 0-30 Francisco Guimaraes/Γουιλχερμε Βαλδολέιρος 2-6,0-0 Πέδρο Αραούχο/Ζοάο Ντομίμγκες
Τένις ITF M25 Ελβάς - Διπλά Ανδρών 15-0 Vasco L Prata/Ντιογκο Μοραης 1-6,1-4 Φρεντερίκο Φέρε Σίλβα/Μάρεκ Γκέντζελ
Τένις ITF M25 Ελβάς - Διπλά Ανδρών 40-15 Τζοάο Γκράκα/Ίλια Στολιάρ 5-5 Φρανσίσκο Ρόκα/Τιάγο Σίλβα
Τένις WTA Βαλένθια 40-40 [275] Ίρινα Σιμάνοβιτς 5-3 Ρενάτα Ζαραζούα [97]
Τένις ITF W75 Γκιμαράες A-40 [237] Αλάνα Πάρναμπι 3-6,0-1 Κάθριν Σέμποφ [238]
Τένις Τσάλεντζερ Λιόν - Διπλά Ανδρών 30-15 Νταβίντ Χόρντα Σαντσίς/Ντάβιντ Βέγκα Χερνάντεζ 6-1,2-3 Χιούγκο Γκάστον/Κλέμεντ Ταμπούρ
Τένις ITF M25 Βιλνέβ-Λουμπέ 15-30 [382] Ισάι Ολιέλ 6-5 Μοχάμεντ Σαφγουάτ [373]
Τένις ITF M15 Νιρεγκιχάζα - Διπλά Ανδρών 0-0 Άμπελ Φόργκερ/Θαίμεν Λούφ 6-4,2-2 Ντεϊβιντ Μπακονι/Ζλάταν Σάντορ Σαβάι
Τένις ITF M25 Μάρτος 15-30 [306] Ρόμπιν Μπέρτραντ 6-0,3-1 Σίντχαντ Μπάντια [308]
Τένις ITF M15 Νιρεγκιχάζα - Διπλά Ανδρών 0-15 Νίκολας Μπρούνα/Φράνκο Ρονκαντέλι 0-0 Radovan Michalik/Peter Nad
Τένις Τσάλεντζερ Μπρατισλάβα 0-0 Μάρτιν Κλίζαν 0-0 Γιόζεφ Κόβαλικ
Τένις Τσάλεντζερ Περούτζια - Διπλά Ανδρών 30-30 Ν.Σριράμ Μπαλάτζι/Αντρέ Μπέγκεμαν 6-5 Λουίς Νταβίντ Μαρτίνεζ/Κριστιάν Ροντρίγκες
Τένις ITF M15 Οραντέα - Διπλά Ανδρών 0-0 Dominic Ducariu/Eric David Verdes 6-2,6-3 Adam Bajurko/Τόμας Πάτον
Τένις ITF M25 Μάρτος 15-30 Ίβαν Μαρρέρο Κουρμπέλο 3-6,1-0 Άρθουρ Μπουνκιέρ
Τένις ITF W15 Μοναστίρ - Διπλά Γυναικών 15-40 Britney Chiu/Meshkatolzahra Safi 2-6,4-5 Patricija Paukstyte/Merna Refaat
Τένις Ντέιβις Καπ 0-40 Gunawan Trismuwantara 2-6,3-3 Ammar Faleh Alhogbani
Τένις Ντέιβις Καπ 0-0 Χα Μινχ Ντουκ Βου 3-6,1-0 Μπιλ Τσαν
Τένις Τσάλεντζερ Μπρατισλάβα - Διπλά Ανδρών 40-30 Ιβάν Σαμπάνοφ/Ματέι Σαμπάνοφ 4-6,2-4 Jisung Nam/Πάτρικ Νίκλας-Σάλμινεν
Τένις ITF M15 Σάντο Ντομίνγκο 40-30 Johan A R Rodriguez 3-6,1-3 Σπένσερ Γκρέϊ
Τένις ATP Χερτόγκενμπος 30-30 [9] Άλεξ Ντε Μινόρ 7-5,1-1 Ζιζού Μπεργκς [81]
Τένις ITF W15 Σάντο Ντομίνγκο A-40 Julia Garcia 6-3,3-1 Σαμπαστιάνι Λεόν
Τένις ITF W15 Σάντο Ντομίνγκο 15-30 Katja Wiersholm 6-4,1-1 Carolyn Ansari
Τένις ITF W75 Γκιμαράες 0-15 Τέσσα Αντριάνχαφιτριμο 3-6,5-5 Πρίσκιλα Χον
Τένις ITF W15 Μοναστίρ - Διπλά Γυναικών 15-40 Μία Μακ/Τάλια Νήλσον Γκέιτενμπάι 7-5,5-2 Victoria Gomez/Kate Mansfield
Τένις ITF W15 Σάντο Ντομίνγκο 0-0 Έσθερ Βίρλαν 6-2,3-2 Shria Atturu
Τένις ITF W15 Σάντο Ντομίνγκο A-40 Άνα Κ Ζάμπουρεκ 1-6,5-3 Ρίγια Μπάτια
Τένις ITF W100 Μπιαρίτζ - Διπλά Γυναικών 0-15 Εμελίν Ντάρτρον/Τιαντσόα Σ Ρ Ρατζαονάχ 7-5,2-5 Κάρμεν Κόρλει/Ιβάνα Κόρλει
Τένις ITF M25 Ραμπάτ 0-0 Γουάλιντ Αχουντα 6-7,0-0 Κοντσταντίν Μ. Κουζμίν
Τένις Ντέιβις Καπ 40-A Χαμιντρέζα Ναδάφ 4-6,1-5 Χαζέμ Ναο
Τένις UTR Pro Τσάρλεστον 0-0 Μάξ Σμίθ 4-6,1-2 Jose Garcia
Τένις ITF M15 Νιρεγκιχάζα 0-0 Nikos Lehmann 4-6,5-5 Αλεξανντερ Τσαικα
Τένις UTR Pro Τσάρλεστον 0-0 Christophe Clement 6-2,1-3 Λούκ Κάσπερ
Τένις ITF M15 Κουρσουμλίτζσκα Μπάντζα - Διπλά Ανδρών 15-0 Στέφαν Λατίνοβιτς/Λούκα Πάβλοβικ 2-2 Novak Novakovic/Stefan Skobelev
Τένις UTR Pro Τσάρλεστον - Γυναίκες 40-A Νταλάινα Χέβιτ 5-4 Sophia C-Ignatiev
Τένις UTR Pro Τσάρλεστον - Γυναίκες 30-15 Αλίσια Χερέρο Λινάνα 6-2,3-1 Μάργκαρετ Ναβάρρο
Τένις ITF W15 Κουρσουμλίζσκα Μπάνια - Διπλά Γυναικών 0-0 Κέιλα ΜακΦή/Zuzanna Pawlikowska 2-0 Anja Stankovic/Γιάνα Στογιάνοβα
Τένις Τσάλεντζερ Μπρατισλάβα 40-40 [312] Μάρτιν Λανταλούτσε 0-0 Μάρτιν Κρούμιχ [372]
Τένις ITF W100 Μπιαρίτζ 15-15 [200] Ξιαοντί Γιου 2-6,6-4,3-4 Ιρίνα Μαρία Μπάρα [233]
Τένις ITF W35 Γκντανσκ 0-0 [388] Γιούκι Ναΐτο 1-6,7-5,0-0 Melisa Ercan [440]
Τένις WTA Νότιγχαμ 30-30 [249] Φραντσέσκα Τζόουνς 6-4,4-6,6-5 Άσλιν Κρούγκερ [70]
Τένις UTR Pro Βουκουρέστι - Γυναίκες 0-0 Γκεμπριέλα Μιχαΐλοβα 6-4,2-0 Sara Victoria Balan
Τένις ITF W35 Γκντανσκ - Διπλά Γυναικών 30-40 Hanna Jankowska/Λετίσια Ματουσζέβσκι 2-6,0-0 Ντάρια Κούτσερ/Άλις Τουμπέλο
Τένις UTR Pro Βουκουρέστι - Γυναίκες 0-0 Arina Vasilescu 6-4,0-0 Ioana Zvonaru
Τένις UTR Pro Βουκουρέστι - Γυναίκες 0-15 Μπιανκα Βαρδυλεσκυ 6-2,2-6,0-0 Sofia M Barbulescu
Ιπποδρομίες Nottingham 06/13 15:20 Νότιγχαμ (Κούρσα 5) View
Ιπποδρομίες Yarmouth 06/13 15:10 Γιάρμουθ (Κούρσα 5) View
Ιπποδρομίες Newbury 06/13 15:00 Νιούμπουρι (Κούρσα 5) View
Ιπποδρομίες Longchamp 06/13 14:41 Longchamp (Κούρσα 1) View
Ιπποδρομίες Amiens 06/13 14:25 Αμιάν (Κούρσα 6) View
Κρίκετ Τ20 Παγκόσμιο Κύπελλο 06/13 14:30 Μπανγκλαντές 19/1 Ολλανδία
Κρίκετ Σάρλοτ Έντουαρντς Κύπελλο 06/13 13:15 Σανράιζερς Γυναίκες 137/7,40/1 Δε Μπλέιζ Γυναίκες Δε Μπλέιζ Γυναίκες
Κρίκετ T20 Παγκόσμιο Κύπελλο - Προκριματικός 06/13 13:15 Τουρκία 86 All Out,21/0 Ιταλία
Κρίκετ T20 Παγκόσμιο Κύπελλο - Προκριματικός 06/13 13:15 Ισραήλ 20/1,118/6 Πορτογαλία
Κυνοδρομίες Limerick 06/13 15:18 Limerick (Κούρσα 6) View
Κυνοδρομίες Towcester 06/13 15:16 Τόουσεστερ (Κούρσα 5) View
Κυνοδρομίες Crayford 06/13 15:16 Κρέιφορντ (Κούρσα 6) View
Κυνοδρομίες Kinsley 06/13 15:09 Κινσλεϊ (Κούρσα 5) View
Κυνοδρομίες Perry Barr 06/13 15:03 Πέρι Μπαρ (Κούρσα 6) View
Κυνοδρομίες Limerick 06/13 14:59 Limerick (Κούρσα 6) View
Κυνοδρομίες Towcester 06/13 14:49 Τόουσεστερ (Κούρσα 5) View
Γκολφ Meijer LPGA Classic 06/13 11:15 Meijer LPGA Classic View
Γκολφ ΗΠΑ Όπεν 06/13 10:45 ΗΠΑ Όπεν View
Σνούκερ Τσάμπιονσιπ Λιγκ Σνούκερ 2024 06/13 14:05 Άαρον Χιλ 1-1 Harvey Chandler
Νταρτς Modus Super Series - Εβδομάδα 2 06/13 15:00 Κιάρα Τίχαν Κιάρα Τίχαν 0-1 Αρν Σπεε
Ποδόσφαιρο Σάλας Διεθνή Φιλικά 17:49 Μαυροβούνιο Μαυροβούνιο 0-0 Βόρεια Μακεδονία Βόρεια Μακεδονία
Ποδόσφαιρο Σάλας International Friendlies Women 17:23 Κροατία Γυναίκες 0-0 Finland Women
Πινγκ-Πονγκ Τσεχία - Λίγκα Pro 5-11 Τόμας Ποστέλτ 0-0 Βόιτεκ Κούμπεκ
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Νικίτα Πριαντκο 7-7 Ρουσλάν Ντερέχα
Πινγκ-Πονγκ Τσεχία - Λίγκα Pro 6-11 Μάρεκ Σεντλάκ Σνρ 0-0 Μάρτιν Χουκ
Πινγκ-Πονγκ Τσεχία - Λίγκα Pro Γιαν Μάνχαλ Τζούνιορ 8-2 Λάντισλαβ Βοσύκα
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Αντον Τουρ 6-7 Andrii Datsenko
Πινγκ-Πονγκ TT Elite Series 1-11 Patryk Bielecki 1-2 Μίροσλαβ Σκλένσκι
Πινγκ-Πονγκ Τσεχία - Λίγκα Pro 4-11 Roman Hudeczek 0-0 Γιάν Κρούπνικ
Πινγκ-Πονγκ TT Star Series Ντμίτρι Προκόπκοφ 3-4 Akos Kishegyi
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Ρουσλάν Σεριένκο 2-4 Βιτάλιι Ρίντια
Πινγκ-Πονγκ ΤΤ Κύπελλο 7-11 Milan Dvorak 4-5 Γιόνας Κουλβέιτ
Πινγκ-Πονγκ TT Elite Series 6-11,11-9,7-11 Daniel Bak 3-9 Grzegorz Felkel
Πινγκ-Πονγκ ΤΤ Κύπελλο 3-11,8-11,11-9 Μάρτιν Ντολέζαλ 1-0 Libor Novak
Πινγκ-Πονγκ WTT Star Contender Λιουμπλιάνα 6-11 Mattias Falck 1-4 Κρίστιαν Κάρλσον
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ 3-11,11-9,11-8,4-11 Λίμπορ Στάτσο 0-0 Όλεχ Πλίσκα
Πινγκ-Πονγκ WTT Star Contender - Λουμπλιάνα - Γυναίκες 13-11,7-11 Άντρεα Ντράγκομαν 6-8 Λίντα Μπέργκστρομ
Πινγκ-Πονγκ ΤΤ Κύπελλο 11-9,4-11,13-11 Πέτρ Βοντάλ 11-9 Pavel Cibik
Πινγκ-Πονγκ WTT Star Contender - Λουμπλιάνα - Διπλά Ανδρών 11-9,6-11 Ζε Γιού Κλάρενς Τσου /Τζος Σαο Χάν Τσούα 7-10 Κβαν Κιτ Χο/Σίου Χανγκ Λαμ
Πινγκ-Πονγκ ITTF Πρωτάθλημα Νοτίου Αμερικής - Γυναίκες 11-4,8-11,11-8 Καμίλα Αργκούελες 11-10 Γιουνις Γκαλβεζ
Μπάντμιντον Ναντ Διεθνές - Προκριματικοί Τσολάν Καγιάν 0-0 Μάριους Λ'Αλεξάντρ
Μπάντμιντον Ναντ Διεθνές - Προκριματικοί 21-17,14-21 Μινγκ Χονγκ Λιμ 4-6 Μπεν Χάμμοντ
Μπάντμιντον Ναντ Διεθνές - Προκριματικοί 21-15,14-21 Ελίας Μπράκε 18-12 Τάε Ερν Ονγκ
Μπάντμιντον Ναντ Διεθνές - Προκριματικοί Ιν Κι Νγκ 0-0 Ντίτλεφ Γιάεγκερ Χολμ
Μπιτς Βόλεϊ Beach Pro Tour Futures Κρακοβία Γυναίκες Ανίτα Ντέιβ/Γιαχλι Ασιους 0-0 Λουμπίκα Σιπόσοβα/Martina Terenova
Μπιτς Βόλεϊ CEV Nations Cup Πλαβινς/Fokerots 10-7 Louis Vandecaveye/Τζιλλς Βαντεκαβεγιε
Υδατοσφάιριση Όπεν Βραζιλία 3 - 08:00 Φλαμένγκο 5-2 EC Πινχέιρος
еSports CS2 - CCT Europe Series 6 Play-In 01:55 Verdant 0-0 Revenant
еSports CS2 - CCT Europe Series 5 01:55 Monte 0-0 Zero Tenacity
еSports Crossfire - CFPL 00:00 Edward Gaming Edward Gaming 0-1 Ολ Γκέιμερς
еSports CS2 - Blast Premier Spring Finals 00:39 FaZe Clan 7-0 Natus Vincere