Skip Esports

Live Scores

Ποδόσφαιρο Τσεχία - Πρωτάθλημα Νέων 00' Τσέσκε Μπουντετζόβιτς U19 [7] Τσέσκε Μπουντετζόβιτς U19 View Ντούκλα Πράγας U19 [6] Ντούκλα Πράγας U19
Ποδόσφαιρο Αυστραλία - Νέα Νότια Ουαλία - NPL Γυναικών 00' Ιλαουάρα Στίνγκραϊς Γυναίκες View Γκλάντσβιλ Ρέιβενς Γυναίκες
Ποδόσφαιρο Ιαπωνία - Κύπελλο J-League 00' Αζούλ Κλάρο Νουμάζου Αζούλ Κλάρο Νουμάζου View Κονσαντόλε Σαπόρο Κονσαντόλε Σαπόρο
Ποδόσφαιρο Ιαπωνία - Κύπελλο J-League 00' Β-Βάρεν Ναγκασάκ Β-Βάρεν Ναγκασάκ 0-0 Τζούμπιλο Ιβάτα Τζούμπιλο Ιβάτα
Ποδόσφαιρο Ιαπωνία - Κύπελλο J-League 00' Όμιγια Άρντιγια Όμιγια Άρντιγια 0-0 Ναγκόγια Γκράμπους Ναγκόγια Γκράμπους
Ποδόσφαιρο Ιαπωνία - Κύπελλο J-League 00' Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ Καγκοσίμα Γιουνάιτεντ 0-0 Τόκιο Βέρντι Τόκιο Βέρντι
Ποδόσφαιρο Ιαπωνία - Κύπελλο J-League 00' Γκιραβάνζ Κιτακιούσου Γκιραβάνζ Κιτακιούσου 0-0 Μακίντα Ζελβία Μακίντα Ζελβία
Ποδόσφαιρο Ιαπωνία - Κύπελλο J-League 00' Ιμαμπάρι Ιμαμπάρι 0-0 Βίσελ Κόμπε Βίσελ Κόμπε
Ποδόσφαιρο Ιαπωνία - Κύπελλο J-League 00' Γ.Σ.Κ.Κ Γ.Σ.Κ.Κ 0-0 Τόκιο Τόκιο
Ποδόσφαιρο Ιαπωνία - Κύπελλο J-League 00' Ματσουμότο Y Ματσουμότο Y 0-0 Αβίσπα Φουκουόκα Αβίσπα Φουκουόκα
Ποδόσφαιρο Ιαπωνία - Κύπελλο J-League 00' Ιγουάκι SC Ιγουάκι SC 0-0 Νιϊγκάτα Albirex-S Νιϊγκάτα Albirex-S
Ποδόσφαιρο Πορτογαλία - Πρωτάθλημα U19 01' Τοντέλα U19 Τοντέλα U19 0-0 Σάντα Κλάρα U19
Ποδόσφαιρο Ινδία - R Λιγκ 1η Κατηγορία 01' Τσάμπιον Μέικερ Κλουμπ Ατζμέρ 0-0 Μπράδερς Γιουνάιτεντ
Ποδόσφαιρο Esoccer Battle - Παιχνίδι 8 λεπτών 01' Argentina (labotryas) Esports 1-0 Netherlands (Flewless_phoenix) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer Battle - Παιχνίδι 8 λεπτών 01' Germany (Upcake22) Esports 0-0 Portugal (sane4ek8) Esports
Ποδόσφαιρο Πολωνία - Πρωτάθλημα Νέων 02' Βάρτα Πόζναν U19 [5] Βάρτα Πόζναν U19 0-0 Γκόρνικ Ζάμπρζε U19 [4] Γκόρνικ Ζάμπρζε U19
Ποδόσφαιρο Ελλάδα – Σούπερ Λιγκ 2 U19 02' Καλλιθέα U19 0-0 Ιωνικός U19
Ποδόσφαιρο Πορτογαλία - Καμπεονάτο Νασιονάλ Γυναικών 02' [10] Φαμαλικάο Γυναίκες 0-0 Ρέισινγκ Πάουερ Γυναίκες [4]
Ποδόσφαιρο Ινδία - Δελχί Σίνιορ Ντιβίζιον 02' Χίντουσταν 0-0 Ούτρακχαντ
Ποδόσφαιρο Νότια Κορέα - Κύπελλο 02' Σέονγκναμ FC Σέονγκναμ FC 0-0 Σουβόν Σουβόν
Ποδόσφαιρο Ασιατικό Τσάμπιονς Λιγκ 02' Ουλσάν Χιουντάι [2] Ουλσάν Χιουντάι 0-0 Γιοκοχάμα Φ-Μαρίνος [1] Γιοκοχάμα Φ-Μαρίνος
Ποδόσφαιρο Νότια Κορέα - Κύπελλο 03' Τζίντζου Σίτιζεν 0-0 Νταετζεον Χάνα Σίτιζεν Νταετζεον Χάνα Σίτιζεν
Ποδόσφαιρο Esoccer Adriatic League - 10 λεπτά παιχνίδι 03' France (Walter) Esports 2-1 England (Palas) Esports
Ποδόσφαιρο Κροατία - Κύπελλο U19 03' NK Όσιγιεκ U19 NK Όσιγιεκ U19 0-0 HNK Γκόριτσα U19
Ποδόσφαιρο Esoccer GT Leagues – 12 mins play 03' Roma (Aladdin) Esports 1-2 Inter (Nazario) Esports
Ποδόσφαιρο Νότια Κορέα - Κύπελλο 03' Γκάνγκγουον Γκάνγκγουον 0-0 Χουασεόνγκ ΦΚ Χουασεόνγκ ΦΚ
Ποδόσφαιρο Νότια Κορέα - Κύπελλο 03' Γκιμτσεόν Σάνγκμου Γκιμτσεόν Σάνγκμου 0-0 Μπουσαν Ι Παρκ Μπουσαν Ι Παρκ
Ποδόσφαιρο Esoccer GT Leagues – 12 mins play 03' Napoli (Boris) Esports 0-0 AC Milan (Panic) Esports
Ποδόσφαιρο Νότια Κορέα - Κύπελλο 03' Νταεγού Νταεγού 0-0 Τσουνγκμπούκ Τσεονγκτζού Τσουνγκμπούκ Τσεονγκτζού
Ποδόσφαιρο Νότια Κορέα - Κύπελλο 03' Τζετζού Γιουνάιτεντ Τζετζού Γιουνάιτεντ 0-0 Τσέοναν Σίτι Τσέοναν Σίτι
Ποδόσφαιρο Esoccer Adriatic League - 10 λεπτά παιχνίδι 03' Portugal (Donatello) Esports 0-0 Italy (Odin) Esports
Ποδόσφαιρο Νότια Κορέα - Κύπελλο 03' Άνιανγκ Άνιανγκ 0-0 Γκίμπο Γκίμπο
Ποδόσφαιρο Νότια Κορέα - Κύπελλο 03' Γκιέονγκναμ Γκιέονγκναμ 0-0 Τζεονάμ Ντράγκονς Τζεονάμ Ντράγκονς
Ποδόσφαιρο Νότια Κορέα - Κύπελλο 03' Ιντσεόν Γιουν. Ιντσεόν Γιουν. 0-0 Τζιμχαϊ Σιτι Τζιμχαϊ Σιτι
Ποδόσφαιρο Νότια Κορέα - Κύπελλο 04' Μόκπο Σίτι Μόκπο Σίτι 0-0 Μπουτσεόν 1995 Μπουτσεόν 1995
Ποδόσφαιρο Esoccer Battle - Παιχνίδι 8 λεπτών 08' AC Milan (Koftovsky) Esports 3-2 Benfica (lion) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer Battle - Παιχνίδι 8 λεπτών 08' Newcastle (nikkitta) Esports 2-1 Sevilla (Arcos) Esports
Ποδόσφαιρο Esoccer GT Leagues – 12 mins play 12' Roma (Aladdin) Esports 5-4 Juventus (Magdy) Esports
Ποδόσφαιρο Αυστραλία - FFA Κύπελλο Προκριματικοί 29' Γουέσετερν Σπίριτ 1-2 Μαρουχιντόρε
Ποδόσφαιρο Ιαπωνία - Κύπελλο J-League 30' Βανραούρε Χαχινόχε Βανραούρε Χαχινόχε 1-0 Κασίμα Άντλερς Κασίμα Άντλερς
Ποδόσφαιρο Σερβία - Πρωτάθλημα U19 45' ΦΚ Νόβι Παζάρ U19 0-0 Σπαρτάκ Σουμπότικα U19 Σπαρτάκ Σουμπότικα U19
Ποδόσφαιρο Τσεχία - Πρωτάθλημα Νέων 45' Σλάβια Πράγας U19 [4] Σλάβια Πράγας U19 0-1 Σπάρτα Πράγας U19 [1] Σπάρτα Πράγας U19
Ποδόσφαιρο Ιαπωνία - Κύπελλο J-League 45' Γκρούλα Μοριόκα ΦΣ Γκρούλα Μοριόκα ΦΣ 0-0 Σερέζο Οζάκα Σερέζο Οζάκα
Ποδόσφαιρο Ρουμανία - Κύπελλο U19 45' CS Δυναμό Βουκουρεστίου U19 0-0 FC Ceahlaul Piatra Neamt U19
Ποδόσφαιρο Αυστραλία - FFA Κύπελλο Προκριματικοί 45' Σάουθ Κάρντιφ 0-6 Μπροντμίντοου Μάτζικ Μπροντμίντοου Μάτζικ
Ποδόσφαιρο Αυστραλία - FFA Κύπελλο Προκριματικοί 46' Γουέστ Γουόλσεντ 1-2 Λάμπτον Τζάφας Λάμπτον Τζάφας
Ποδόσφαιρο Αυστραλία - NPL Κουίνσλαντ U23 73' Γκολντ Κόαστ Γιουνάιτεντ U23 2-4 Ροτσντέιλ Ρόβερς U23
Ποδόσφαιρο Αυστραλία - FFA Κύπελλο Προκριματικοί 75' Μπελκόνεν Γιουνάιτεντ Μπελκόνεν Γιουνάιτεντ 2-3 Γκουνγκαλίν Γιουνάιτεντ Γκουνγκαλίν Γιουνάιτεντ
Ποδόσφαιρο Αυστραλία - Κουίνσλαντ - FQPL U23 91' Μπρίσμπεϊν Στράικερς U23 2-3 Μόρετον Σίτι Εξέλσιορ B U23
Μπάσκετ Ιαπωνία - B Λιγκ 1 1 - 10:00 Τογιάμα Γκράουζις [8] Τογιάμα Γκράουζις 0-0 Σιμπούγια Σαν Ρόκερς [4] Σιμπούγια Σαν Ρόκερς
Μπάσκετ Ιαπωνία - B Λιγκ 1 1 - 10:00 Ναγκόγια Φάιτινγκ Ινγκλς [5] Ναγκόγια Φάιτινγκ Ινγκλς 0-0 Καβασάκι Μπρέιβ Θάντερς [3] Καβασάκι Μπρέιβ Θάντερς
Μπάσκετ Ιαπωνία - B Λιγκ 1 1 - 10:00 Ιμπαράκι Ρόμποτς [8] Ιμπαράκι Ρόμποτς 0-0 Ακίτα Νόρθερν Χάπινετς [5] Ακίτα Νόρθερν Χάπινετς
Μπάσκετ Ιαπωνία - B Λιγκ 1 1 - 10:00 [6] Ναγκασάκι Βέλκα 0-0 Χιροσίμα Ντράγκονφλαϊς [4] Χιροσίμα Ντράγκονφλαϊς
Μπάσκετ Ιαπωνία - B Λιγκ 1 1 - 10:00 Μικάβα Σιχόρσις Μικάβα Σιχόρσις 0-0 Γιοκοχάμα B-Κορσέρς Γιοκοχάμα B-Κορσέρς
Μπάσκετ Ιαπωνία - B Λιγκ 1 1 - 10:00 Osaka Evessa [7] Osaka Evessa 0-0 Ναγκόγια Ντάιαμοντ Ντόλφινς [2] Ναγκόγια Ντάιαμοντ Ντόλφινς
Μπάσκετ Ιαπωνία - B Λιγκ 1 1 - 10:00 Κιότο Χάναριζ Κιότο Χάναριζ 0-0 Σιμάνε Σούζανου Μάτζικ Σιμάνε Σούζανου Μάτζικ
Μπάσκετ Ιαπωνία - B Λιγκ 1 1 - 10:00 Γκούνμα Κρέιν Θάντερς [4] Γκούνμα Κρέιν Θάντερς 0-0 Hokkaido [7] Hokkaido
Μπάσκετ Ιαπωνία - B Λιγκ 1 1 - 10:00 Σαν Εν Νέο Φοίνιξ [1] Σαν Εν Νέο Φοίνιξ 0-0 Σίνσου Μπρέιβ Γουόριορς [7] Σίνσου Μπρέιβ Γουόριορς
Μπάσκετ Ebasketball H2H GG League - 4x5λεπτά 1 - 01:51 LA Lakers (JABZ) Esports 6-13 MIL Bucks (RAMZ) Esports
Μπάσκετ Φιλιππίνες - MPBL 1 - 10:00 Bulacan Kuyas 0-0 Pangasinan Heatwaves
Μπάσκετ Κορέα - KBL 1 - 08:18 Ντόνγκμπου Πρόμι [1] Ντόνγκμπου Πρόμι 3-4 KCC Έγκις [5] KCC Έγκις
Μπάσκετ Ebasketball Battle - 4x5λεπτά 2 - 00:02 NY Knicks (Moody) Esports 36-36 ORL Magic (blaylockk) Esports
Μπάσκετ Ebasketball H2H GG League - 4x5λεπτά 2 - 00:00 MEM Grizzlies (DIMES) Esports 42-35 LA Lakers (SURGEON) Esports
Μπάσκετ Ebasketball H2H GG League - 4x5λεπτά 4 - 00:46 PHX Suns (KJMR) Esports 57-54 CLE Cavaliers (TD24) Esports
Μπάσκετ Ebasketball Battle - 4x5λεπτά 4 - 01:02 LA Clippers (Lalkoff) Esports 60-82 PHI 76ers (Resarke) Esports
Μπάσκετ Φιλιππίνες - PBA Καπ 3 - 03:30 Ρέιν ορ Σάιν Ελαστό Πέιντερς [7] Ρέιν ορ Σάιν Ελαστό Πέιντερς 67-60 Νορθπόρτ Μπατάνγκ Πιέρ [5] Νορθπόρτ Μπατάνγκ Πιέρ
Βόλεϊ Αφρικανικό Πρωτάθλημα Συλλογών FUS Ραμπάτ 6-4 Έκουιτι Μπανκ
Βόλεϊ Φιλιππίνες - Spikers Turf Σινιάλ HD Σπάικερς 0-0 D Ναβιγκέιτορς Λόιλο
Βόλεϊ Φιλιππίνες - NCAA 16-25 MU Cardinals 24-21 UPHSD Άτλας
Βόλεϊ Κιργιστάν - Πρωτάθλημα Γυναικών 25-12 OshMU Γυναίκες 11-15 Ντορντόι Γυναίκες
Βόλεϊ Κιργιστάν - Εθνική Λίγκα 18-25 Bishkek 9-9 Otor
Μπέιζμπολ Κορέα - ΚΒΟ 04/17 09:30 KT Βιζ [9] KT Βιζ 0-1 Κίουμ Χίροους [2] Κίουμ Χίροους
Μπέιζμπολ Κορέα - ΚΒΟ 04/17 09:30 Κία Τάιγκερς [1] Κία Τάιγκερς 2-0 SSG Λάντερς [4] SSG Λάντερς
Μπέιζμπολ Κορέα - ΚΒΟ 04/17 09:30 Lotte Τζάιαντς [10] Lotte Τζάιαντς 2-0 LG Τουϊνς [6] LG Τουϊνς
Μπέιζμπολ Κορέα - ΚΒΟ 04/17 09:30 Χάνβχα Ιγκλς [5] Χάνβχα Ιγκλς 0-0 NC Ντίνος [3] NC Ντίνος
Μπέιζμπολ Κορέα - ΚΒΟ 04/17 09:30 Ντόοσαν Μπέαρς [8] Ντόοσαν Μπέαρς 0-1 Samsung Λάιονς [7] Samsung Λάιονς
Μπέιζμπολ Ιαπωνία - NPB 04/17 09:00 Γιάκουλτ Σγουάλοους Γιάκουλτ Σγουάλοους 0-0 Τσουνίκι Ντράγκονς Τσουνίκι Ντράγκονς
Μπέιζμπολ Ιαπωνία - NPB 04/17 09:00 Όρικς Μπάφαλος Όρικς Μπάφαλος 1-0 Ρακούτεν Ίγκλς Ρακούτεν Ίγκλς
Μπέιζμπολ Ιαπωνία - NPB 04/17 09:00 Σέιμου Λάιονς Σέιμου Λάιονς 0-1 Τσάιμπα Λότε Μαρίνες Τσάιμπα Λότε Μαρίνες
Μπέιζμπολ Ιαπωνία - NPB 04/17 09:00 Γιομιούρι Τζάιαντς Γιομιούρι Τζάιαντς 0-2 Χάνσιν Τάιγκερς Χάνσιν Τάιγκερς
Μπέιζμπολ Ιαπωνία - NPB 04/17 09:00 Γιοκοχάμα Μπέι Σταρς Γιοκοχάμα Μπέι Σταρς 1-0 Χιροσίμα Καρπ Χιροσίμα Καρπ
Μπέιζμπολ Ιαπωνία - NPB 04/17 09:00 Σόφτμπανκ Χοκς Σόφτμπανκ Χοκς 2-2 Νίπον Χαμ Φάιτερς Νίπον Χαμ Φάιτερς
Χάντμπολ Κορέα - 1η Λίγκα 40:37 [1] Ντουσάν 17-19 Τσούνγκναμ [5]
Τένις ATP Μπαρτσελόνα 0-0 Μάρκο Τρουνγκελίτι 0-0 Νίκολας Τζάρι
Τένις ITF M15 Αντάλια 0-0 Αλεσάντρο Πέτσι 0-0 Γισάγια Τρονγκτσαροεντσάικουλ
Τένις ITF W15 Μοναστίρ 0-0 Γιαναν Χου 0-0 Μιτσίκα Οζέκι
Τένις ITF W75 Τσιάσο 0-15 [318] Ντιάνα Μαρσινκέβιτσα 0-0 Λεόνι Κουνγκ [311]
Τένις ITF M15 Mοναστίρ 0-0 Corban Crowther 0-0 Τόμας Τζορτζ Μπρουν
Τένις ITF M15 Αζάι-λε-Ριντό 0-30 Τάνκι Γκενιέρ 0-0 Γιαρις Γκχαζουανι Ντουραντ
Τένις ITF M15 Αζάι-λε-Ριντό 40-30 Μπόρις Μπουτιλίγια 0-0 Εμίλ Χαντ
Τένις ITF M15 Σίμκεντ 0-0 Άριαν Σά 0-0 Γκριγκόρι Λομάκιν
Τένις ITF W35 Σάντα Μαργκερίτα 15-0 Στέφανι Βάγκνερ 0-1 Καμίλλα Τζεννάρο
Τένις ITF W75 Κόπερ 15-15 [221] Λίνα Τζιορτσέσκα 1-1 Άνκα Αλέξια Τοντόνι [191]
Τένις ITF M25 Χαμαμέτ 0-0 Φλόρεντ Μπαξ 1-2 Τζιουζέπε Τρέσκα
Τένις ITF W35 Σάντα Μαργκερίτα 30-30 Μελάνια Ντελάι 1-1 Νάγια Μπερεκοετσέα
Τένις ITF W15 Μοναστίρ 40-A Πολίνα Λέικινα 2-2 Μαρί Βιγιέτ
Τένις ITF M25 Χαμαμέτ 0-0 Φραντσέσκο Κάνο 0-0 Σάντρο Κόπ
Τένις ITF M15 Αντάλια 30-40 Μαξ Σενχάους 1-2 Κάγια Άρινκ
Τένις ITF W15 Τέλντε 30-30 Λούσι Πάουλακ 2-2 Ανχελίνα Βόλοστσουκ
Τένις ITF M15 Tέλντε 0-0 Γιαροσλαβ Ντεμιν 1-2 Τζόναθαν Μρίντχα
Τένις WTA Οέιρας 40-40 [163] Σούζαν Λάμενς 2-3 Εμιλιάνα Αράνγκο [122]
Τένις Tσάλεντζερ Οέιρας 15-0 [214] Φράνκο Αγκαμενόνε 1-4 Ντένις Νόβακ [217]
Τένις WTA Ρουέν A-40 [94] Βαρβάρα Γκρακέβα 4-2 Βικτόρια Τόμοβα [81]
Τένις WTA Ρουέν 40-30 [85] Νάο Χιμπίνο 1-5 Έλενα Γκαμπριέλα Ρους [162]
Τένις ITF M15 Tέλντε 40-30 Μάριο Γ. Φερνάντεζ 3-2 Iliyan Radulov
Τένις ITF W75 Κόπερ 30-15 Νίνα Ποτότσνικ 4-1 Ιβάνα Σεμπέστοβα
Τένις WTA Οέιρας 30-15 [82] Μπερνάρντα Πέρα 3-6,0-0 Τένα Λούκας [212]
Τένις ITF W15 Τέλντε 0-0 Tilwith Di Girolami 2-3 Joelle Lilly Sophie Steur
Τένις ITF M15 Σίμκεντ 40-40 [403] Έρικ Βασελμπόιμ 2-3 Μανίς Σουρεσκουμάρ [413]
Τένις ITF M15 Tέλντε 40-30 Μάρτιν Κλίζαν 6-1,0-0 Sander Jong
Τένις ITF M15 Σίμκεντ 30-40 Ζορντί Γκαρσία Μέστρε 5-1 Iliyas Maratuly
Τένις ITF W15 Τέλντε 0-15 Μαρίνα Μαρκίνα 0-6,1-2 Σάρα Βαν Εμστ
Τένις ΑΤP Μονάχου Διπλά Αντρών 0-0 Galloway/King 5-2 Τζον Πέερς/Τζον-Πάτρικ Σμιθ
Τένις ATP Μπαρτσελόνα - Διπλά Ανδρών 40-40 Μαρσέλ Γκρανόλερς/Οράσιο Σεμπάγιος 6-3,1-2 Ντάνιελ Ρινκόν/Οριόλ Ρόκα Μπατάγια
Τένις ΑΤP Μονάχου Διπλά Αντρών 0-0 Γιούκι Μπάμπρι/Αλμπάνο Ολιβέτι 4-6,1-0 Σ’αντερ Γκίλε/Γιόραν Φλίεγκεν
Τένις ITF W35 Σάντα Μαργκερίτα 0-0 Ελεονόρα Αλβίσι 0-0 Τζιούλια Καρμπονάρο
Τένις ITF M25 Σάντα Μαργκερίτα 0-0 Γκαμπριέλε Πεναφόρτι 0-0 Michele Ribecai
Τένις WTA Οέιρας 0-0 [246] Κάθριν Σέμποφ 4-6,0-0 Κριστίνα Μλαντένοβιτς [252]
Τένις ATP Μονάχου 0-0 [179] Ρούντολφ Μόλλεκερ 6-4,0-0 Τζάκ Ντράπερ [46]
Τένις ATP Μπαρτσελόνα 0-0 [156] Άντρεα Βαβασόρι 6-4,0-0 Ρομπέρτο Μπαουτίστα Αγκούτ [84]
Τένις ITF W50 Κάλβι A-40 Σάρα Μπεθ Γκρέι 6-3,1-0 Κιάρα Τζιρέλι
Τένις ITF W35 Σάντα Μαργκερίτα 30-0 [377] Ολεξάντρα Ολίνικοβα 6-1,2-1 Τζένι Ντούερστ [248]
Τένις ITF M15 Σίμκεντ 30-30 Ντένις Κλόκ 6-4,2-1 Έρικ Αρουτιουνιάν
Τένις ITF M15 Αντάλια 15-0 Αλεξάντρε Μετρεβέλι 6-4,2-1 Στέφαν Παλόσι
Τένις ITF M15 Αντάλια 40-0 Κοκόρο Ισομούρα 3-6,5-4 Στιγν Σλαμπ
Τένις ITF W35 Χαμαμέτ 30-30 [206] Μαρία Φ Εράθο Γκονζάλεθ 4-6,0-1 Τζούλιε Στρούπλοβα [298]
Τένις ITF W35 Χαμαμέτ 30-15 Ikumi Yamazaki 6-4,4-4 Βαλεντίνι Γραμματικοπούλου
Τένις ITF W15 Μοναστίρ 40-15 Ντάσα Ιβάνοβα 7-6,1-1 Μαρία Φερνάντα Ναβάρο
Τένις ITF M25 Χαμαμέτ 30-15 Έντας Μπουτβίλας 6-4,2-1 Alberto B Campos
Τένις ITF M15 Αντάλια 30-40 Όλεγκ Πρίχοντκο 4-6,1-5 Μικα Μπρουνολντ
Τένις ITF W15 Μοναστίρ 0-0 Ζίλ Ντεσάι 2-6,5-4 Αράμπελλα Κόλλερ
Τένις ITF M25 Χαμαμέτ 40-0 [483] Κοντσταντίν Μ. Κουζμίν 6-3,1-2 Αζίζ Ουακά [255]
Τένις ITF M15 Mοναστίρ 0-0 Samir Hamza Reguig 1-6,6-6 Αλεξάντερ Ντόνσκι
Τένις ITF M15 Mοναστίρ 30-40 Γιε Χονγκγιού 1-6,4-5 Γκριγκόρι Σεμπέκιν
Τένις ITF W35 Χαμαμέτ 0-40 [337] Κέιλα ΜακΦή 1-6,3-5 Βερόνικα Φαλκόβσκα [490]
Τένις ITF W15 Αντάλια 0-0 Ντέφνι Τσιρπάλνι 6-1,5-1 Τζούλια Σταμάτοβα
Τένις ATP Βουκουρέστι 0-0 [79] Άρθουρ Ρίντερκνεχ 3-6,0-0 Αλεχάντρο Ταμπίλο [41]
Τένις ITF M25 Σάντα Μαργκερίτα 0-15 Ολέκσιι Κρούτικ 4-6,4-3 Γκαμπριέλε Πιράινο
Τένις ATP Βουκουρέστι - Διπλά Ανδρών 40-15 Νούνο Μπόργκες/Ρέισι Στάλντερ 6-3,0-1 Μάριους Κόπιλ/Μπογντάν Πάβελ
Τένις ITF W75 Τσιάσο 0-0 Αλίνα Γκράνγουερ 4-6,6-4,0-0 Lucia Cortez Llorca
Τένις ATP Βουκουρέστι 30-40 [128] Γκρεγκόιρ Μπαρρέρε 3-2 Αθανάσιος Κοκκινάκης [94]
Τένις ITF W50 Κάλβι 0-0 Λάρα Σμιντ 6-2,5-3 Μάγια Ραντένκοβιτς
Τένις ITF W75 Τσιάσο 15-40 [86] Κέιλα Ντέι 6-4,1-6,4-0 Άννα Γκάμπρικ [425]
Τένις ITF W75 Κόπερ 0-0 [397] Αουρόρα Ζαντεντέσκι 7-6,1-4 Κλοέ Πακέ [154]
Τένις ITF W75 Τσιάσο 40-15 [112] Τζούλια Ριέρα 3-6,6-3,3-2 Barbora Palicova [313]
Τένις ITF M25 Σάντα Μαργκερίτα 0-0 Κιρίλ Κιβατσέβ 6-3,5-7,0-0 Lorenzo Carboni
Τένις ITF W15 Σίμκεντ 30-40 Άνα Ουρέκε 3-6,6-3,5-5 Έντα Μαμέντοβα
Ιπποδρομίες JPN Mombetsu 04/17 10:40 Κούρσα 12 Mombetsu View
Ιπποδρομίες AUS Launceston 04/17 10:30 Κούρσα 4 Λόνσεστον View
Ιπποδρομίες JPN Mombetsu 04/17 10:05 Κούρσα 12 Mombetsu View
Ιπποδρομίες AUS Launceston 04/17 10:00 Κούρσα 4 Λόνσεστον View
Ιπποδρομίες Fontainebleau 04/17 09:44 Fontainebleau (Κούρσα 8) View
Ιπποδρομίες Reims 04/17 09:31 Reims (Κούρσα 8) View
Κρίκετ ACC Premier Cup 04/17 06:00 Νεπάλ 63/4,73/7 Σαουδική Αραβία
Κυνοδρομίες AUS Richmond 04/17 11:51 Κούρσα 6 Ρίτσμοντ View
Κυνοδρομίες AUS Ballarat 04/17 11:45 Κούρσα 6 Ballarat View
Κυνοδρομίες AUS Richmond 04/17 11:28 Κούρσα 6 Ρίτσμοντ View
Κυνοδρομίες AUS Ballarat 04/17 11:21 Κούρσα 6 Ballarat View
Κυνοδρομίες AUS Richmond 04/17 11:07 Κούρσα 6 Ρίτσμοντ View
Κυνοδρομίες AUS Ballarat 04/17 10:57 Κούρσα 6 Ballarat View
Κυνοδρομίες AUS Richmond 04/17 10:44 Κούρσα 6 Ρίτσμοντ View
Κυνοδρομίες AUS Darwin 04/17 10:41 Κούρσα 6 Darwin View
Κυνοδρομίες AUS Ballarat 04/17 10:37 Κούρσα 6 Ballarat View
Κυνοδρομίες AUS Ipswich 04/17 10:32 Κούρσα 6 Ίπσουϊτς View
Κυνοδρομίες AUS The Meadows 04/17 10:27 Κούρσα 2 Δε Μίντοους View
Κυνοδρομίες AUS Richmond 04/17 10:24 Κούρσα 6 Ρίτσμοντ View
Κυνοδρομίες AUS Darwin 04/17 10:22 Κούρσα 6 Darwin View
Κυνοδρομίες AUS Ballarat 04/17 10:18 Κούρσα 6 Ballarat View
Κυνοδρομίες AUS Ipswich 04/17 10:14 Κούρσα 6 Ίπσουϊτς View
Κυνοδρομίες AUS The Meadows 04/17 10:11 Κούρσα 2 Δε Μίντοους View
Κυνοδρομίες Kilkenny 04/17 10:11 Kilkenny (Κούρσα 12) View
Κυνοδρομίες Nottingham 04/17 10:09 Νότιγχαμ (Κούρσα 11) View
Κυνοδρομίες AUS Richmond 04/17 10:08 Κούρσα 6 Ρίτσμοντ View
Κυνοδρομίες Harlow 04/17 10:04 Χάρλοου (Κούρσα 12) View
Κυνοδρομίες Monmore 04/17 10:02 Μόνμορ (Κούρσα 12) View
Κυνοδρομίες AUS Richmond 04/17 09:47 Κούρσα 6 Ρίτσμοντ View
Σνούκερ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Προκριματικοί 2024 04/17 10:00 Τσάο Γιουπενγκ 0-0 Πανγκ Τζουνξού
Σνούκερ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Προκριματικοί 2024 04/17 10:00 Τζάκσον Πέιτζ 0-0 Νόπον Σάενγκχαμ
Σνούκερ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Προκριματικοί 2024 04/17 10:00 Τζο Ο'Κόνορ 0-0 Μάθιου Σελτ
Σνούκερ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Προκριματικοί 2024 04/17 10:00 Τζέιμι Τζόουνς 0-0 Νηλ Ρόμπερτσον
Σνούκερ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Προκριματικοί 2024 04/17 10:00 Χοσείν Βαφάι 0-0 Τζιάνγκ Τζουν
Σνούκερ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Προκριματικοί 2024 04/17 10:00 Σιάο Γκουοντόνγκ 0-0 Ντέιβιντ Γκίλμπερτ
Σνούκερ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Προκριματικοί 2024 04/17 10:00 Σι Τζιαχούι 0-0 Γου Γιζέ
Σνούκερ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα - Προκριματικοί 2024 04/17 10:00 Σκοτ Ντόναλντσον 0-0 Ράιαν Ντέυ
Νταρτς Modus Super Series Week 8 04/17 09:45 Χάρι Γουόρντ Χάρι Γουόρντ 4-3 Χάρι Γκρέγκορι
Ποδόσφαιρο Σάλας Κύπελλο Ασίας 18:14 Ουζμπεκιστάν Ουζμπεκιστάν 2-1 Αυστραλία Αυστραλία
Πινγκ-Πονγκ TT Star Series 11-5 Denis Dorcescu 1-0 Βίκτορ Γεφίμοβ
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Κίριλ Γιουρτσένκο 0-0 Ναζάρ Ντανιλιούκ
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Kostiantyn Tsoi 0-0 Serhii Semenets
Πινγκ-Πονγκ ΤΤ Κύπελλο Γιόνας Κουλβέιτ 6-6 Άνταμ Κοσάκι
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Βιάτσεσλαβ Γιαρόβι 4-7 Ολεξάντρ Μπαντάνιν
Πινγκ-Πονγκ Τσεχία - Λίγκα Pro Martin Zizka 9-8 Τζίρι Πεχάσεκ
Πινγκ-Πονγκ ΤΤ Κύπελλο Οντρέι Φίκλικ 6-10 Βίκτορ Σκόκαν
Πινγκ-Πονγκ Τσεχία - Λίγκα Pro 3-11 Matej Varcl 0-0 Πετρ Σεράκ
Πινγκ-Πονγκ Τσεχία - Λίγκα Pro Βλάντιμιρ Κούμπατ 7-3 Pavel Sprynar
Πινγκ-Πονγκ Τσεχία - Λίγκα Pro 11-5 Jiri Motak 0-0 Ivo Palmi
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ Roman Tveritinov 7-8 Μποντάν Παντσένκο
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ 6-11,11-6 Eduard Bernatskyi 0-0 Μικολά Σλόζα
Πινγκ-Πονγκ TT Elite Series 11-8 Ματέουσζ Γκολιμπιόσκι 7-2 Μάρτσιν Γιάντσικ
Πινγκ-Πονγκ WTT Feeder Χάβιροφ 11-6 Αλβάρο Ρόμπλες 10-8 Μίλοσζ Ρεντζίμσκι
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ 11-6 Γέβχεν Γκουντιμένκο 9-4 Pavlo Babenko
Πινγκ-Πονγκ Σετκα Καπ 8-11,11-9,4-11 Ντέιβιντ Σκουλίνα 1-5 Ματέι Μεζέρα
Πινγκ-Πονγκ TT Elite Series 11-6,6-11,10-12,13-11 Κριστόφ Καπίκ 9-7 Μπάρτος Τσερβίνσκι
Μπάντμιντον Όπεν Σλοβακίας - Προκριματικοί 21-9 Emil Dantler 15-13 Idan Schneidman
Μπάντμιντον Όπεν Σλοβακίας - Προκριματικοί 21-18 Ρέντι Σ. Στιθαπράγκνια 0-0 Loris Dietrich
Μπάντμιντον Όπεν Σλοβακίας - Προκριματικοί Tαούρη Κιλκ 18-7 Γκρέγκορ Άλιτς
еSports CS2 - Compass 01:55 3DMAX 0-0 BLEED
еSports CS2 - EsportsBattle 02:07 Purple Haze 0-2 NightRaid
еSports CS2 - Thunderpick World Champs EU Quals 01:55 Gaimin Gladiators 10-4 SINNERS
еSports CS2 - CCT Europe Quals 01:55 RUBY 6-7 JANO
еSports CS2 - Elisa Invitational 01:42 EYEBALLERS 3-2 Έντποϊντ Έντποϊντ
еSports CS2 - RES Regional EU 01:55 9 Pandas 0-0 Sangal
еSports CS2 - United21 01:40 UNiTY 13-15 Viperio
еSports Honor of Kings - KGL Spring 06:43 WanZhen Esports Club 2-2 Kai Lun Gaming