Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 11/21 12:30 | - | Μουρόμ Βλαντιμίρ v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-2 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 11/20 12:30 | - | Νόβα Νοβοκουιμπισέβσκ v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-2 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 11/07 14:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Μγκτου Μόσχας | L | 2-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 11/06 14:00 | - | Aκαδημία Καζάν v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 10/31 14:00 | - | Γιαροσλάβιτς Γιάροσλαβ v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 10/17 14:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Ίσκρα | L | 0-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 10/16 14:00 | - | VK Γκρόζνι v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Russia Victory Cup | 09/20 10:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Magnitogorsk-Universitet | L | 2-3 | |
Russia Victory Cup | 09/19 10:00 | - | Μουρόμ Βλαντιμίρ v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Russia Victory Cup | 09/10 09:00 | - | Lokomotiv 2 Novosibirsk v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Russia Victory Cup | 09/09 09:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Κάμα | L | 1-3 | |
Russia Victory Cup | 09/08 11:30 | - | Ουνιβερσιτέντ Μπαρναούλ v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 03/17 15:30 | - | Ταρκχάν Στερλιταμάκ v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | - | View | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 03/01 13:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Γιαροσλάβιτς Γιάροσλαβ | L | 2-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 02/29 15:30 | - | Βλάντιμιρ v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 02/28 13:00 | - | Γιαροσλάβιτς Γιάροσλαβ v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-2 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 02/27 15:30 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Βλάντιμιρ | W | 3-1 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 02/27 10:00 | - | Αβτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Βλάντιμιρ | W | 3-1 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 02/09 14:30 | - | Aκαδημία Καζάν v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 02/08 12:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Tekhnolog Belogorie | L | 1-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 02/07 14:30 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Aκαδημία Καζάν | L | 0-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 02/06 12:00 | - | Tekhnolog Belogorie v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | W | 1-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 01/19 11:30 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Ουνιβερσιτέντ Μπαρναούλ | L | 0-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 01/19 10:00 | - | Αβτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Ουνιβερσιτέντ Μπαρναούλ | L | 0-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 01/18 08:00 | - | Lokomotiv 2 Novosibirsk v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 01/17 12:00 | - | Ουνιβερσιτέντ Μπαρναούλ v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 01/16 08:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Lokomotiv 2 Novosibirsk | L | 0-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 12/28 14:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Ίσκρα Οντιντσόβο | D |
|
|
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 12/27 14:00 | - | Ίσκρα Οντιντσόβο v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 12/08 13:00 | - | Μγκτου Μόσχας v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 |