Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 11/14 14:00 | - | Μγκτου Μόσχας v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 11/13 14:00 | - | Μγκτου Μόσχας v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 11/07 12:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Volzhanin | L | 1-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 11/06 15:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Volzhanin | W | 3-1 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 10/24 14:00 | - | ΤΣΣΚΑ v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 10/23 14:00 | - | ΤΣΣΚΑ v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 10/16 14:00 | - | VK Γκρόζνι v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | W | 2-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 10/10 15:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Aκαδημία Καζάν | L | 2-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 10/09 15:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Aκαδημία Καζάν | L | 0-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 10/03 14:00 | - | Ίσκρα v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-1 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 10/02 14:00 | - | Ίσκρα v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Μπουρόμπιν Κύπελλο | 09/19 14:30 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Μγκτου Μόσχας | L | 0-3 | |
Ρωσία - Μπουρόμπιν Κύπελλο | 09/18 12:30 | - | Ταρκχάν Στερλιταμάκ v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-1 | |
Ρωσία - Μπουρόμπιν Κύπελλο | 09/17 12:30 | - | Μαγκνίτικα Μαγκνίτογκορσκ v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-1 | |
Ρωσία - Μπουρόμπιν Κύπελλο | 09/05 10:00 | - | Ουνιβερσιτέντ Μπαρναούλ v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Μπουρόμπιν Κύπελλο | 09/04 14:30 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v ΤΣΣΚΑ Μόσχας | W | 3-2 | |
Ρωσία - Μπουρόμπιν Κύπελλο | 09/03 16:30 | - | Κάμα Πέρμ Κράι v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 03/16 14:30 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Μουρόμ Βλαντιμίρ | L | 2-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 03/15 15:30 | - | Lokomotiv 2 Novosibirsk v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | W | 0-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 03/14 15:30 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ | W | 3-1 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 02/21 06:30 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Μουρόμ Βλαντιμίρ | W | 3-2 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 02/20 11:30 | - | Lokomotiv 2 Novosibirsk v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-0 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 02/19 09:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Ντιναμό Τσέλιαμπινσκ | L | 0-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 01/24 12:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Νόβα Νοβοκουιμπισέβσκ | W | 3-0 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 01/23 12:30 | - | Μουρόμ Βλαντιμίρ v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | L | 3-2 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 01/09 14:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Aκαδημία Καζάν | L | 0-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 01/08 14:00 | - | Μγκτου Μόσχας v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | W | 2-3 | |
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 12/20 15:00 | - | VK Γκρόζνι v Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης | W |
|
|
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 12/18 15:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Ίσκρα | L |
|
|
Ρωσία - Vyscha Λίγκα A | 12/05 17:00 | - | Αυτομομπιλίστ Αγίας Πετρούπολης v Γιαροσλάβιτς Γιάροσλαβ | W | 3-1 |