Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 04/28 14:30 | 6 | Ντινάμο-ΛΟ v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | L | 3-2 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 04/27 16:00 | 5 | Γκαζπρόμ Γιούγκρα v Nova Novokuybyishevsk | W | 3-0 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 04/26 16:00 | 4 | Σαχτέρ Σόλιγκορσκ v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | L | 3-2 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 04/14 16:00 | 3 | Ντινάμο-ΛΟ v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | L | 3-1 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 04/13 13:30 | 2 | Γκαζπρόμ Γιούγκρα v Nova Novokuybyishevsk | W | 3-2 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 04/12 13:30 | 1 | Σαχτέρ Σόλιγκορσκ v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | L | 3-1 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 03/27 14:00 | 14 | Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | L | 3-0 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 03/24 14:00 | 14 | Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | - | Postponed | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 03/21 14:00 | 14 | Γκαζπρόμ Γιούγκρα v Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης | L | 0-3 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 03/17 14:00 | 30 | Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | L | 3-0 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 03/13 14:00 | 29 | Γκαζπρόμ Γιούγκρα v Λοκομοτίβ Νοβοσιμπίρσκ | L | 0-3 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 03/07 16:00 | 28 | Ντινάμο Μόσχας v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | L | 3-2 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 03/02 14:00 | 27 | Γκαζπρόμ Γιούγκρα v Ζενίτ Καζάν | L | 0-3 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 02/28 15:00 | 26 | Nova Novokuybyishevsk v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | L | 3-0 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 02/23 14:00 | 25 | Γκαζπρόμ Γιούγκρα v Yugra Samotlor | W | 3-1 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 02/19 14:00 | 24 | Νέφτιανικ Όρενμπουργκ v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | W | 0-3 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 02/14 14:00 | 23 | Γκαζπρόμ Γιούγκρα v Σαχτέρ Σόλιγκορσκ | L | 1-3 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 02/11 14:00 | 22 | Γκαζπρόμ Γιούγκρα v Γενισέι Κράσνογιαρσκ | W | 3-2 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 02/07 14:00 | 21 | Ούραλ Ουφα v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | W | 2-3 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 02/03 14:00 | 20 | Γκαζπρόμ Γιούγκρα v Κούζμπας Κεμέροβο | W | 3-1 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 01/26 16:00 | 19 | VC As Nizhniy Novgorod v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | W | 1-3 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 01/21 14:00 | 18 | Γκαζπρόμ Γιούγκρα v Φάκελ Νόβγι Ουρενγκόι | L | 1-3 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 01/16 15:00 | 17 | Ντινάμο-ΛΟ v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | W | 1-3 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 01/12 14:00 | 16 | Γκαζπρόμ Γιούγκρα v Μπελογκόριε Μπέλγκοροντ | L | 0-3 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 01/08 14:00 | 15 | Γκαζπρόμ Γιούγκρα v Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης | L | 1-3 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 01/05 12:00 | 14 | Λοκομοτίβ Νοβοσιμπίρσκ v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | L | 3-0 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 12/28 14:00 | 13 | Γκαζπρόμ Γιούγκρα v Ντινάμο Μόσχας | L | 1-3 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 12/20 16:00 | 12 | Ζενίτ Καζάν v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | L | 3-0 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 12/16 14:00 | 11 | Γκαζπρόμ Γιούγκρα v Nova Novokuybyishevsk | L | 1-3 | |
Ρωσία - Σούπερ Λιγκ | 12/13 14:00 | 10 | Yugra Samotlor v Γκαζπρόμ Γιούγκρα | W | 1-3 |
Gazprom-Ugra (Russian: Газпром-Югра) is a Russian men's volleyball club from Surgut. It was founded in 1996. Previously he performed under the names Gazovik (1996-1997), Gazovik-ZSK (1997-2000), ZSK-Gazprom (2000-2007). Basic colors - white and blue.