05/05 13:00 |
29 |
[38] Αλεχάντρο Ταμπίλο v Τζάουμε Μουνάρ
[73] |
6-3,6-2
|
05/04 14:15 |
28 |
[131] Βαλεντίν Βασερότ v Αλεχάντρο Ταμπίλο
[38] |
6-3,1-6,3-6
|
05/04 12:00 |
28 |
[42] Ρομάν Σαφιουλίν v Τζάουμε Μουνάρ
[73] |
6-7,3-6
|
05/03 15:00 |
27 |
[38] Αλεχάντρο Ταμπίλο v Φακούντο Μπάγκνις
[136] |
Retired
|
05/03 15:00 |
27 |
[116] Ρισάρ Γκασκέ v Βαλεντίν Βασερότ
[131] |
3-6,4-6
|
05/03 13:00 |
27 |
[73] Τζάουμε Μουνάρ v Τόμας Μάρτιν Ετκέβερι
[27] |
6-3,6-4
|
05/03 13:00 |
27 |
[81] Μπράντον Νακασίμα v Ρομάν Σαφιουλίν
[42] |
3-6,6-7
|
05/03 11:05 |
26 |
[20] Αντριάν Μαναρινό v Ρισάρ Γκασκέ
[116] |
2-6,2-6
|
05/03 10:50 |
26 |
[38] Αλεχάντρο Ταμπίλο v Χιούγκο Γκάστον
[95] |
4-6,6-1,7-5
|
05/03 10:40 |
26 |
[131] Βαλεντίν Βασερότ v Φελίπε Μ Ρ Άλβες
[128] |
6-3,3-6,7-6
|
05/03 09:45 |
26 |
[136] Φακούντο Μπάγκνις v Αλεξάντερ Σεβτσένκο
[59] |
6-3,1-6,6-3
|
05/03 08:00 |
26 |
[77] Άρθουρ Ρίντερκνεχ v Τόμας Μάρτιν Ετκέβερι
[27] |
6-7,5-7
|
05/03 08:00 |
26 |
[81] Μπράντον Νακασίμα v Φρανσίσκο Κομεσάνα
[96] |
7-5,7-6
|
05/03 08:00 |
26 |
[105] Άλμπερτ Ράμος-Βινολά v Ρομάν Σαφιουλίν
[42] |
3-6,2-6
|
05/03 08:00 |
26 |
[73] Τζάουμε Μουνάρ v Αλεξάντρ Μίλερ
[109] |
7-5,4-6,6-2
|
05/01 15:30 |
25 |
[108] Γκρεγκόιρ Μπαρρέρε v Αλεξάντερ Σεβτσένκο
[59] |
3-6,1-6
|
05/01 15:00 |
25 |
[95] Χιούγκο Γκάστον v Τέρενς Ατμάνε
[135] |
6-2,6-4
|
05/01 14:55 |
25 |
Νταβίντ Γκοφέν v Αλεξάντερ Σεβτσένκο
|
Cancelled
|
05/01 13:35 |
25 |
[97] Αλεξάνταρ Κοβάσεβιτς v Βαλεντίν Βασερότ
[131] |
5-7,6-7
|
05/01 12:00 |
25 |
[115] Μπότικ Βαν Ντε Ζαντσχουλπ v Άρθουρ Ρίντερκνεχ
[77] |
4-6,7-6,3-6
|
05/01 10:30 |
25 |
[136] Φακούντο Μπάγκνις v Εμίλ Ρουουσουβουόρι
[71] |
6-7,6-4,6-2
|
05/01 09:00 |
25 |
[128] Φελίπε Μ Ρ Άλβες v Αλεξάνταρ Βούκιτς
[62] |
6-2,6-3
|
05/01 09:00 |
25 |
[96] Φρανσίσκο Κομεσάνα v Μίχαηλ Κουκούσκιν
[129] |
6-4,1-6,7-6
|
05/01 09:00 |
25 |
[55] Πέδρο Μαρτίνεζ v Μπράντον Νακασίμα
[81] |
6-3,4-6,4-6
|
04/30 14:35 |
25 |
[87] Σταν Βαβρίνκα v Άλμπερτ Ράμος-Βινολά
[105] |
3-6,7-6,4-6
|
04/30 12:05 |
25 |
[112] Χάρολντ Μαγιότ v Ρισάρ Γκασκέ
[116] |
3-6,6-3,4-6
|
04/30 10:50 |
25 |
[51] Μάρκος Χιρόν v Τζάουμε Μουνάρ
[73] |
1-6,3-6
|
04/30 10:20 |
25 |
[109] Αλεξάντρ Μίλερ v Κρίστιαν Γκάριν
[92] |
6-4,6-2
|
04/30 10:00 |
19 |
[108] Γκρεγκόιρ Μπαρρέρε v Φακούντο Μπάγκνις
[136] |
4-6,7-5,4-6
|
04/30 09:00 |
19 |
[130] Χαμάντ Μεντιέντοβιτς v Βαλεντίν Βασερότ
[131] |
3-6,2-6
|