KHL | 01/09 14:00 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v Ντινάμο Μινσκ [5] | W | 2-0 | |
KHL | 01/06 14:30 | - | [1] ΑΚ Μπαρς Καζάν v Δυναμό Μόσχας [4] | L | 2-1 | |
KHL | 01/04 17:30 | - | [11] Ντινάμο Ρίγας v Δυναμό Μόσχας [4] | L | 5-4 | |
KHL | 12/30 16:30 | - | [9] ΧΚ Βίτιαζ v Δυναμό Μόσχας [4] | W | 1-5 | |
KHL | 12/28 16:30 | - | [6] Σπαρτάκ Μόσχας v Δυναμό Μόσχας [4] | W | 0-6 | |
KHL | 12/26 13:00 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη [2] | W | 2-1 | |
KHL | 12/24 16:30 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v ΑΚ Μπαρς Καζάν [1] | L | 2-7 | |
KHL | 12/22 16:30 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v Τζόκεριτ [8] | W | 4-0 | |
KHL | 12/13 14:00 | - | [6] Νεφτεχίμικ Νιζνεκάμσκ v Δυναμό Μόσχας [4] | W | 2-3 | |
KHL | 12/11 14:00 | - | [2] Μέταλουργκ Μαγκνιτογκόρσκ v Δυναμό Μόσχας [4] | L | 3-1 | |
KHL | 12/09 16:30 | - | [5] Ντινάμο Μινσκ v Δυναμό Μόσχας [4] | W | 2-3 | |
KHL | 12/05 11:30 | - | [5] Σάλαβατ Ούλαεβ ΟυΦΑ v Δυναμό Μόσχας [5] | W | 0-3 | |
KHL | 12/03 14:00 | - | [6] Αυτομόμπιλιστ Εκατερίνεμπουργκ v Δυναμό Μόσχας [5] | W | 2-7 | |
KHL | 12/01 16:30 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v Μέταλουργκ Μαγκνιτογκόρσκ [4] | L | 2-6 | |
KHL | 11/28 14:00 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v Αμούρ Κχαμπάροβσκ [9] | W | 3-2 | |
KHL | 11/26 16:30 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v Λοκομοτίβ Γιάροσλαβ [3] | W | 4-3 | |
KHL | 11/24 16:30 | - | [8] Τζόκεριτ v Δυναμό Μόσχας [4] | L | 6-1 | |
KHL | 11/22 12:00 | - | [3] Τράκτορ Τσέλυαμπινσκ v Δυναμό Μόσχας [4] | W | 2-5 | |
KHL | 11/19 16:30 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v Ντινάμο Ρίγας [11] | W | 6-1 | |
KHL | 11/16 16:30 | - | [4] Δυναμό Μόσχας v Νεφτεχίμικ Νιζνεκάμσκ [6] | W | 3-0 | |
KHL | 11/14 13:30 | - | [5] Δυναμό Μόσχας v Σάλαβατ Ούλαεβ ΟυΦΑ [6] | L | 3-4 | |
KHL | 11/12 16:30 | - | [5] Δυναμό Μόσχας v Σέβερσταλ Τσερέποβεκ [4] | L | 2-3 | |
KHL | 11/10 16:30 | - | [8] ΧΚ Βίτιαζ v Δυναμό Μόσχας [5] | W | 1-2 | |
KHL | 11/01 14:30 | - | [6] Δυναμό Μόσχας v ΤΣΣΚΑ Μόσχας [1] | W | 4-3 | |
KHL | 10/30 16:30 | - | [3] Λοκομοτίβ Γιάροσλαβ v Δυναμό Μόσχας [6] | L | 3-2 | |
KHL | 10/28 16:30 | - | [7] Δυναμό Μόσχας v Άβαλαντ Ομσκ [2] | W | 3-2 | |
KHL | 10/26 16:30 | - | [7] Δυναμό Μόσχας v ΧΚ Βίτιαζ [9] | L | 1-5 | |
KHL | 10/21 16:30 | - | [6] Δυναμό Μόσχας v Ντινάμο Μινσκ [5] | W | 5-2 | |
KHL | 10/18 14:00 | - | [1] ΤΣΣΚΑ Μόσχας v Δυναμό Μόσχας [6] | L | 2-1 | |
KHL | 10/12 16:30 | - | [2] ΣΚΑ Αγ. Πετρούπολη v Δυναμό Μόσχας [5] | W | 3-4 |
Η ΧΚ Ντιναμό Μόσχας (ρωσικά: ХК Динамо Москва) είναι ρωσική επαγγελματική ομάδα χόκεϊ επί πάγου με έδρα τη Μόσχα. Είναι μέλος της κατηγορίας Ταράσοφ στο Κοντινένταλ Χόκεϊ Λιγκ.