06/27 08:30 |
29 |
Τατιάνα Πιέρι v Ανν Σάφερ
|
2-6,6-3,7-5
|
06/26 13:45 |
28 |
Αναστασία Γκριμάλσκα v Ανν Σάφερ
|
6-2,3-6,5-7
|
06/26 12:00 |
28 |
Τατιάνα Πιέρι v Χίνα Ινουέ
|
6-3,6-1
|
06/25 16:00 |
27 |
Μαρτίνα Σπιγκαρέλι v Ανν Σάφερ
|
3-6,3-6
|
06/25 13:15 |
27 |
Φεντερίκα Αρτσιντιάκομο v Χίνα Ινουέ
|
5-7,6-0,3-6
|
06/25 11:30 |
27 |
Τατιάνα Πιέρι v Έμιλι Σέιμπολντ
|
6-1,6-2
|
06/25 11:25 |
27 |
Αναστασία Γκριμάλσκα v Κιάρα Κατίνι
|
6-1,4-6,6-2
|
06/24 16:25 |
26 |
Ανν Σάφερ v Νταλίλα Σπίτερι
|
7-5,2-6,6-2
|
06/24 15:15 |
26 |
Ekaterina Vishnevskaya v Κιάρα Κατίνι
|
6-2,5-7,6-7
|
06/24 12:45 |
26 |
Μαρτίνα Σπιγκαρέλι v Φεντερίκα Πράτι
|
7-6,6-0
|
06/24 12:10 |
26 |
Κλάρα Βλασσελάερ v Χίνα Ινουέ
|
4-6,6-4,4-6
|
06/24 11:55 |
26 |
Μικαέλα Μπαϊέρλοβα v Αναστασία Γκριμάλσκα
|
4-6,6-1,4-6
|
06/24 10:00 |
26 |
Έμιλι Σέιμπολντ v Νατάλια Σιεντίσκα
|
Retired
|
06/24 10:00 |
26 |
Φεντερίκα Αρτσιντιάκομο v Ανίτα Μπερτολόνι
|
7-5,6-4
|
06/24 10:00 |
26 |
Τατιάνα Πιέρι v Γεωργία Πεδονε
|
6-3,6-2
|
06/23 15:00 |
25 |
Tea Lukic v Νταλίλα Σπίτερι
|
1-6,1-6
|
06/23 12:20 |
25 |
Φεντερίκα Πράτι v Καμίλλα Τζεννάρο
|
7-5,3-6,7-5
|
06/23 10:15 |
25 |
Τζιούλια Καρμπονάρο v Κλάρα Βλασσελάερ
|
4-6,4-6
|
06/23 10:00 |
25 |
Μαρτίνα Σπιγκαρέλι v Φερνάντα Λαμπράνα
|
2-6,6-3,6-2
|
06/23 08:40 |
25 |
Βαλεντίνα Γκαγκίνι v Αναστασία Γκριμάλσκα
|
2-6,0-6
|
06/23 08:30 |
25 |
Καΐγσα Β Χένεμαν v Νατάλια Σιεντίσκα
|
2-6,4-6
|
06/23 07:55 |
25 |
Κιάρα Κατίνι v Ταμάρα Κούροβιτς
|
Retired
|
06/23 07:55 |
25 |
Ekaterina Vishnevskaya v Anastasia Piangerelli
|
6-2,7-5
|
06/23 07:55 |
25 |
Χίνα Ινουέ v Μαρία Μαρφούτινα
|
Retired
|
06/22 16:05 |
25 |
Σοφία Μιλάτοβα v Έμιλι Σέιμπολντ
|
4-6,1-6
|
06/22 15:10 |
25 |
Ανν Σάφερ v Ελιέσα Βάνλαγκεντονκ
|
6-2,6-2
|
06/22 13:45 |
25 |
Emma Valletta v Ανίτα Μπερτολόνι
|
5-7,2-6
|
06/22 12:15 |
25 |
Τατιάνα Πιέρι v Μαντισον Σιεγκ
|
6-3,6-1
|
06/22 11:55 |
25 |
Μικαέλα Μπαϊέρλοβα v Αντζέλικα Ράτζι
|
6-0,7-5
|
06/22 09:30 |
25 |
Φεντερίκα Αρτσιντιάκομο v Ανχζέλικα Ισαέβα
|
1-6,6-4,6-2
|