ITF M25 Mοσκέρα |
04/23 20:30 |
Λέο Βιθούντιεν v Χουάν Σεμπάστιαν Οσόριο
|
6-3,0-1
|
UTR Pro Μπόκα Ρατόν - Γυναίκες |
04/23 20:00 |
Άντισον Μπάουμαν v Κάιλ ΜακΦίλιπς
|
View
|
ITF M25 Mοσκέρα |
04/23 20:00 |
Leonid Sheyngezikht v Χάρισον Άνταμς
|
0-2
|
ITF M15 Βέρο Μπιτς - Διπλά Ανδρών |
04/23 19:35 |
Bobo/Nunez v Donnet/Jones
|
4-6,0-6
|
ITF W75 Τσάρλοτεσβιλ |
04/23 19:10 |
Ashton Bowers v Λουίζα Τσίρικο
|
3-6,4-6
|
Τσάλεντζερ Σαβάνα Διπλό Ανδρών |
04/23 19:00 |
Mπέντζαμιν Σιγκούιν/Κέλσι Στίβενσον v Στρονγκ Κίρκχαϊμερ/Toby Kodat
|
6-2,6-7,1-10
|
Τσάλεντζερ Κονσεπσιόν |
04/23 19:00 |
Ματάϊας Σότο v Χέρναν Καζανόβα
|
3-6,0-6
|
ITF W75 Charlottesville WD |
04/23 18:55 |
Έμιλι Άπλετον/Κιν Γκλέσον v Cross/Mateas
|
6-4,6-1
|
ITF W75 Charlottesville WD |
04/23 18:50 |
Μαρία Κόνοβα/Maria Kozyreva v Τζούστινα Μικουλσκίτε/Βαλέρια Στράκχοβα
|
6-2,6-1
|
ITF M15 Βέρο Μπιτς - Διπλά Ανδρών |
04/23 18:45 |
Razeghi/Woestendick v Anderson/Filin
|
6-4,6-2
|
ITF M15 Βέρο Μπιτς - Διπλά Ανδρών |
04/23 18:35 |
Άλεξ Τζόουνς/Μάιλς Τζόουνς v C Pignaton/Mauritzson
|
6-3,6-1
|
ITF W75 Τσάρλοτεσβιλ |
04/23 18:35 |
Λούλου Σαν v Ρόμπιν Άντερσον
|
6-3,6-3
|
UTR Pro Μπόκα Ρατόν - Γυναίκες |
04/23 18:30 |
Madelynn Ludwig v Pamela Badillo Hernandez
|
6-7,3-6
|
Τσάλεντζερ Κονσεπσιόν |
04/23 18:05 |
Έργκι Κιρκίν v Λουσιάνο Εμανουέλ Αμπρόγκι
|
6-4,6-2
|
Πρέμιερ Πάντερλ Βρυξέλλες |
04/23 18:00 |
Αγκουστίν Γκουτιέρρεζ/Χοσέ Ρίκο v Φράνκο Στουπατσουκ/Martin Di Nenno
|
3-6,3-6
|
Τσάλεντζερ - Σαβάνα |
04/23 18:00 |
Κάλβιν Χένερι v Χένρι Σιρλ
|
7-5,6-4
|
Τσάλεντζερ Κονσεπσιόν |
04/23 17:45 |
Εμίλιο Γκόμεζ v Λεονάρντο Αμποιάν
|
3-6,6-7
|
ITF W75 Charlottesville WD |
04/23 17:30 |
Anna Rogers/Αλάνα Σμιθ v Βαλεντίνι Γραμματικοπούλου/Άνα Σοφία Σάντσεζ
|
6-4,6-3
|
ITF W35 Mοσκέρα |
04/23 17:15 |
Τζέσικα Χινοχόσα Γκόμεζ v Mariana Isabel Higuita Barraza
|
5-7,1-6
|
Τσάλεντζερ Κονσεπσιόν |
04/23 17:15 |
Φακούντο Μένα v Ντάνιελ Αντόνιο Νουνεζ
|
7-5,6-1
|
ITF W75 Τσάρλοτεσβιλ |
04/23 17:05 |
Χιρόκο Κουβάτα v Μαρτίνα Οκάλοβα
|
4-6,0-6
|
UTR Pro Μπόκα Ρατόν - Γυναίκες |
04/23 17:00 |
Κλωη Φουχετη v Σαμάνθα Αλισέα
|
6-3,3-0
|
UTR Pro Μπόκα Ρατόν - Γυναίκες |
04/23 17:00 |
Κλαιρ Σάο v Ντανιέλα Γιανγκ
|
6-1,6-1
|
UTR Pro Μπόκα Ρατόν - Γυναίκες |
04/23 17:00 |
Μπρούκ Λ Σάφερ v Αριάνα Ικουέμε
|
4-6,6-3,6-3
|
Πρέμιερ Πάντερλ Βρυξέλλες |
04/23 17:00 |
Χουάν Κρουζ Μπελουάτι/Miguel Lamperti v Ιγκνάσιο Σαγκέρ/Salvador Oria
|
View
|
Τσάλεντζερ - Σαβάνα |
04/23 17:00 |
Βίκτορ Ντουράσοβιτς v Αντρές Αντράντε
|
6-7,2-6
|
ITF W75 Τσάρλοτεσβιλ |
04/23 16:50 |
Κάισα Ρινάλντο Πέρσον v Μπρόντε Μουργκέτ
|
6-0,6-1
|
ITF W75 Τσάρλοτεσβιλ |
04/23 16:45 |
Μια Γιαμακιτα v Rasheeda McAdoo
|
2-6,2-6
|
WTA - Μαδρίτη |
04/23 16:45 |
Σοφία Κένιν v Άννα Καρολίνα Σμιέντλοβα
|
3-6,4-6
|
Τσάλεντζερ - Σαβάνα |
04/23 16:40 |
Ντένις Κούντλα v Τριστάν Μακόρμικ
|
6-4,7-6
|